Pirmas pasimatymas – didelis iššūkis tiek moteriai, tiek ir vyrui. Iš esmės tai yra lūžio taškas, po kurio santykiai gali vystytis toliau, arba sugriūti tuojau pat. Tad labai svarbu jam tinkamai pasiruošti ir viena esminių detalių – apranga.

Netiesa, kad moterys myli ausimis. Kaip ir bet kuri gyva būtybė ji pirmiausia tave pamato ausimis, ir tik tada išklauso ką tu sakai. Tad nevalia į pasimatymą ateiti apsmukusiam. Statistika byloja, kad moteris per pirmas penkias pasimatymo sekundes sugeba nužiūrėti visą vyrą ir nuspręsti ar gaišti laiką su juo. Tad pradėkime nuo galvos. Kas be ko, labai svarbu būti tvarkingai susišukavusiam ir apsiskutusiam. Arba – jei turite barzdą, ją susitvarkiusiam. Ne ką mažiau reikšmės turi šypsena. Šypsokitės ne tik burna, bet ir akimis. Parodykite damai, kad būvimas su ja teikia jums malonumą.

Moters žvilgsnis slenka žemyn ir ką ji mato toliau? Marškinius? Tuomet puiku! Marškinius ir švarką? Dar geriau? Sportinę maikutę? O čia jau prastai. Atmink, kad į pasimatymą turi eiti pasipuošęs, o ne taip, kaip eini vakare su draugais į barą. Parodyk moteriai, kad tau šis įvykis rūpi ne ką mažiau, nei jai. Garantuojame, kad ji šiam pasimatymui ruošėsi ne mažiau, nei valandą.

Egzistuoja įvairūs patarimai vyrams, bet pačios moterys sutinka, kad paprastos džinsinės kelnės yra pats tas pasimatymui. Jos ne per daug puošnios ir tuo pačiu ne per prastos. Tik jokiu būdų nevilkėkite treningų!

Batai irgi turėtų tiesiog blizgėti. Įdomu tai, kad pasak apklausų moterys dažnai pirmiausia ir pastebi būtent batus.
Taip pat nepamirškite ir tam tikrų aksesuarų. Tarkime vyriškos apyrankės ant rankų parodytų jūsų damai, kad turite stiliaus pojūti. O stilingas laikrodis – kad jums brangus jūsų laikas.