Populiariausi apatinių tipai vyrų tarpe

Nors vyrai ne visada kreipia didelį dėmesį savo apatiniams, kiekvienam vyrui vis tiek svarbu, kad bent jau jie nebūtų skylėti ar su atitinkamos spalvos dryžiai priekyje ir gale. Visgi, kiekvienas vyras turi savo kriterijus renkantis apatinius. Jei ne pagal grožį, tai pagal patogumą. Šiandien apžvelgsime populiariausius apatinių tipus ir išsiaiškinsime ar jūs priklausote daugumai.

Stringai – nors tai daug kam atrodo kaip moteriškas dalykas, visgi anot apklausų juos karts nuo karto dėvi apie 20% vyrų. Vyriški stringai įprastai turi plačią gumą, kas leidžia su jais jaustis patogiai, taip pat ir talpų kapšelį. Tad jei manėte, kad stringai ne jums, gal vertėtų išbandyti šį tą naujo?

Trikampiukai – šis apatinių tipas yra vienas populiaresnių. Visgi, jis populiaresnis tarp vyresnio amžiaus atstovų. Jaunoji karta dažniau renkasi patogius aptemptus apatinius šortus. Yra gajus mitas (arba ne), kad aptempti trikampiukai kenkia vyrų vaisingumui. Galbūt todėl vis daugiau jaunuolių jų nė neturi savo spintoje.

Vyriški šortai – tai tarp apklaustųjų yra pats populiariausias pasirinkimas. Jie patogūs, neapspaudžiantys vietų, kurių nesinori suspausti, tačiau puikiai priglundantys ir gerai atrodantys ant kūno. Vyriški šortai mėgstami visų amžiaus grupių ir juos dėvint tikrai nebus gėda persirenginėti sporto klubo persirengimo kambaryje ar kitoje viešesnėje vietoje.

Šeimininiai šortukai – tai iš mados vis labiau išeinantis apatinių tipas. Jį renkasi tik visišką laisvę mėgstantys vyrai. Ir tai dažniau yra vyresnio amžiaus atstovai. Tiesa, su tokiais šortukais itin patogu miegoti naktimis, tačiau juk nesikeisi apatinių prieš miegą ir po jo.