Kuomet Jūsų draugė ruošiasi tekėti, o Jums pavesta suorganizuoti nepamirštamą mergvakarį, po kurio būsimoji nuotaka ilgam atsimintų savo geriausias drauges ir jų puikius pokštus, tenka gerokai pasukti galvą. Tačiau pramogos mergvakariui ne toks ir didelis galvos skausmas jei po ranka yra kompiuteris ir interneto ryšys.

Visų pirma, mergvakariui reikalingas transportas. Jei draugė gyvena nelabai toli upės – Jūs turite galimybę, kurios neturi niekas kitas. Jei tai Neries upė, pagalbos ranką gali ištiesti laivo nuoma Vilniuje – galimybė nuo namų iki miesto centro nuvykti patogiu, iki 15 žmonių (mergvakariuose dažniausiai daugiau ir nebūna) laivu, kurį valdo patyręs kapitonas. Jei su jumis yra fotoaparatas – geros nuotraukos garantuotos, nes vaizdai plaukiant Nerimi – puikūs, o skirtingai nei plaukiojant baidarėmis, nereikės rūpintis, kad fotoaparatas nesušlaptų ar nepavirstumėte su baidare.

Gyvenant tolėliau nuo Neries, tačiau vis tiek norint mergvakario metu paplaukioti laivu ir pasigrožėti Vilniaus miesto vaizdais galima griebti dviračius (juos taip pat galima išsinuomoti) ir priversti būsimąją nuotaiką susipažinti su po vestuvių galinčiais tykoti išbandymais, kuomet su puošnia suknele teks minti dviračio pedalus iki prabangaus, vaišėmis nukrauto laivo. O taip! Laive galima net ir pasivaišinti, jei iš anksto tuo kas nors pasirūpins, nes jame yra patogus stalas ir odiniai, patogūs sėdėti krėslai.

Na, o jei laivas Jūsų nedomina, tačiau norite kaip reikiant pašėlti, galite keliauti tiesiai į Vilniaus miesto širdį – Senamiestį, kuriame visa galybė klubų, kavinių, kuriose pagal išankstinį susitarimą galite gauti šmaikščių, įvairias užuominas pateikiančių patiekalų. O kur dar įvairios užduotys pakeliui, tarp kurių „numerių medžioklė“, „rekordų mušimai“ ir visa puokštė kitų mergvakario pramogų, be kurių vestuvės ne bus vestuvėmis.

Pramogos mergvakariui yra labai svarbios, kadangi tai turi būti linksma, atsipalaidavimui prieš vestuves skirta diena, šventė, leidžianti pagaliau pabėgti nuo ilgo planavimo ar kitų vargų, slėgusių pečius ne vieną mėnesį. Žinoma, jei tik Jūsų nuotakai tai priimtina ir smagu! Geros mergvakario prisiminimai gali būti vienas gražiausių gyvenimo etapų, jei tik organizuojančios draugės tuo tinkamai pasirūpins.