Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, o vėliau ir iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvoje praūžė labai stipri audra, padariusi daugybę nuostolių – ant kelio užvirtę vėjo išrauti medžiai, nuplėšti namų stogai, išdaužti langai ir t.t.  

Audra neaplenkė ir Lietuvos pajūrio čia vėjo greitis gūsiuose siekė net iki 29 m/s, paplūdimį talžė kelių metrų aukščio bangos. Audra padarė daugybę nuostolių ne tik žmonėms, itin stipriai nukentėjo Palanga ir jos kopos. Šalia centrinės Palangos gelbėjimo stoties 40 metrų atstumu beveik nematyti kopų – jos visos išplautos.

Labiausiai nukentėjo tas paplūdimio ruožas, kuris pernai metais nebuvo papildytas smėliu. Prie tilto situacija šiek tiek geresnė – čia prieš metus buvo atvežta keliasdešimt tonų smėlio, todėl vaizdas nėra toks graudus, kokio buvo galima tikėtis. Pats Palangos tiltas taip pat yra apgadintas – nuo stiprių bangų dalis lentų tiesiog išlūžo. Šio tilto remontas gali kainuoti apie 1000 Lt.

Dėl pliažo rūpintis nevertėtų – jis išliks toks, koks ir buvo, kuomet tik nuo jo atsitrauks vanduo. Labiausiai nerimauti reikėtų dėl kopų – tiek smėlio, kiek yra išplaunama kasmet per panašias audras, suvežti čia tiesiog nebepavyks. Pati Palanga po audros taip pat atrodo graudžiai – kaip ir kituose miestuose, čia išvartyti medžiai, kai kur nuplėšti namų stogai.

Galime sakyti, jog audra praūžė ir pro žmonių pinigines – skaičiuojama, jog žmonės patyrė net kelis milijonus litų nuostolių.

Negana to – dar viena panaši audra prognozuojama ir ateinantį savaitgalį. Šį kartą ji vėlgi turėtų niokoti pajūrio kurortus.