Nors pokeris internete iš esmės nėra kažkoks neigiamas ar pavojingas visuomenei reiškinys, dažnai jis priskiriamas internete tykantiems pavojams. Dažniausiai taip yra dėl to, kad tai gali sukelti finansinę priklausomybę ir įklampinti žmogų į skolas. Nors tai gali ir greitųjų kreditų bendrovės, akcijos kai kuriems produktams prekybos centre ar net reklaminis stendas kelyje, kviečiantis keisti automobilį, pokeris yra išskiriamas kaip pavojingas, o pastarieji – tiesiog reklama.

Nesiginčydami sutiks dauguma, kad pokeris internete turėtų (kaip ir yra dabar) būti ribojamas pagal amžių, nes tai iš tiesų azartiškas žaidimas, reikalaujantis ne tik žinių, bet ir gebėjimo valdyti savo finansus, tačiau jį drausti ar stengtis bet kokia kaina paversti neigiamu reiškiniu (tokiu kaip narkotikų vartojimas ar alkoholizmas) – mažų mažiausiai kvaila. Pokerio metu visuomet atsiras tų, kurie laimės, atsiras ir tų, kurie pralaimės. Kai kuriems žmonėms tai yra toks pat smagus užsiėmimas kaip ir filmo stebėjimas kine, boulingas ar kokteilių gurkšnojimas bare. Pastaraisiais atvejais laimėtas ir pralaimėtojas aiškūs iš karto – laimėtoju bus kino teatras, boulingo klubas ar kokteilių baras, nes jie gaus pajamas už suteiktas paslaugas, tuo tarpu klientas bus maloniai praleidęs laiką, tačiau pralaimėjęs, nes išleis atitinkamą (ir gana nemažą) sumą pinigų. Pokeryje susimokėjus už turnyrą ar išsikeitus pinigus į žetonus nežinai, būsi laimėtojas ar praleimėtojas, tačiau bet kuriuo atveju, kaip ir kine ar kitose pramogose, puikiai praleisi laiką, jei tai yra įdomu. Tačiau skirtingai nei kino teatras, pokeris laikomas blogiu dėl neaiškių priežasčių.

Žvelgiant iš kitos pusės, priklausomybė nuo kino teatro ar boulingo iš tiesų rečiau sutinkama nei nuo pokerio. Tam didžiausią įtaką daro faktas, kad pokeryje įmanoma laimėti, viltis, jog kada nors pasiseks. Jei Jūs pradedate pralošti vis daugiau, vis naiviau tikitės pajusti pergalės skonį – Jums netinka pokeris internete ar gyvai, Jums reikėtų keisti savo pramogą, tačiau jei esate tas, kuris gali valdyti savo emocijas ir kontroliuoti savo poelgius – pokeris Jums tėra galimybė, puikus laiko praleidimo būdas ir nieko daugiau, ką jau kalbėti apie tą „tykantį pavojų“, kuris aktualus tik tam tikrai kategorijai žmonių.