Turinio valdymo sistemos (TVS) — tai galimybė vartotojui kontroliuoti informaciją. Puslapis sukurtas, ir jau nuo pirmos dienos informacija puslapyje pradeda senti. Turinio valdymo sistemos dėka užsakovas gali pats redaguoti puslapio turinį. Informacijos kiekis neribojamas, užsakovas tiesiogiai dalyvauja jo atnaujinime ir nebereikia mokėti už puslapio administravimą jo kūrėjams. Puslapių kūrimas be pastovaus atnaujinimo vis dažniau netenka prasmės.

TVS yra ilgalaikė investicija — dažnai pigiau sumokėti vieną kartą už sistemą,
negu nuolat mokėti už puslapio aptarnavimą. Apie 80% užsakovų pageidauja patys atnaujinti informaciją ir nori tai daryti maksimaliai patogiai. Turinio valdymo sistemos — tai internetinių puslapių dabartis ir ateitis.

UAB „Profis“ išanalizavo virš 100 nemokamų TVS, ir tvirtina: trukumų jie turi daugiau nei privalumų. Bet, žinoma, jos yra pigiausios (nes nemokamos). Mes siūlome tik kokybiškas paslaugas, todėl nenorime apriboti užsakovą pigiausiomis sistemomis.

Nemokamos TVS sistemos privalumai:

  • Dažniausiai yra pilnai nemokami — bet ne visada laisvai platinami;
  • Parašytos su nemokamomis priemonėmis (PHP, MySQL) — visi standartiniai serveriai palaikys tokius portalus;
  • Modulių kiekis yra beveik neribojamas;
  • Pastoviai tobulinami;
  • Kūrėjai stebi paskutines naujienas ir adaptuojasi;
  • Nepririšti prie dizaino — taip rašoma, bet patikrinimai to neparodo;
  • Ir kiti privalumai;

Turinio valdymo sistema leidžia užtikrinti sklandų daugelio naudotojų darbą — įvairaus pobūdžio svetainės, portalus ar internetinės parduotuvės dabar sunkiai įsivaizduojamos be programos, padedančios pačiam vartotojui valdyti savo puslapį greitai, patogiai ir nereikalaujant specifinių žinių.

Turinio valdymo sistema leidžia užtikrinti sklandų daugelio naudotojų darbą — įvairaus pobūdžio svetainės, laikraščių leidyba ar internetinės parduotuvės dabar sunkiai įsivaizduojamos be programos, padedančios pačiam vartotojui valdyti savo puslapį greitai, patogiai ir nereikalaujant specifinių žinių. Atsižvelgdama į klientų ir partnerių poreikius, didelius projektus galime įgyvendinti su skirtingais pripažintais rinkoje TVS.