Žalvariniai papuošalaiŽalvariniai papuošalai tikrai papuoš kiekvieną, nes šis šviesaus aukso spalvos vario ir cinko lydinio metalas puikiai atrodo ir vis dažniau yra naudojamas juvelyrikos gaminime. Dažniausiai žalvaris naudojamas apyrankėms ir grandinėlėms gaminti, tačiau prekyboje galite rasti visko – nuo sagių, pakabukų iki auskarų ir stiklo gaminių, papuoštų žalvario elementais. Pasirodo, dėl akustinių savybių žalvaris naudojamas muzikos instrumentų gamyboje, o šio metalo patvarumas leidžia.

Kalbant apie žalvarinių papuošalų privalumus svarbu paminėti, kad jie yra ilgaamžiai, mat jiems nekenkia saulės spinduliai. Būtent dėl šios priežasties žalvariniai papuošalai nesioksiduoja ir nekeičia savo spalvos, o tai yra tikras papuošalo privalumas, nes  brangų papuošalą galėsite laikyti ne vienerius metus, o jei norėsite, galėsite juos dovanoti dukterims ar anūkėms. Be to, prižiūrėti šį metalą visiškai nesudėtinga! Pastebėjote, kad papuošalas šiek tiek apsivėlė? Čiupkite actą, druską arba citrinos sultis (kažką tikrai rasite savo namų virtuvėje) ir pavalykite nešvarią vietą.

Nors šiuolaikiniai laikai yra labai modernūs ir technikos inovacijos atlieka svarbų vaidmenį mūsų gyvenime, o tikrų, neelektroninių laiškų jau beveik niekas neberašo, po truputį žmonės vėl ima vertinti natūralumą, tikrumą ir nuoširdumą. Tad rankų darbo žalvariniai papuošalai yra kaip tik vienas tų tikrų dalykų į kurį gamintojas sudeda visą savo širdį. Anksčiau žalvaris buvo siejamas tik su „vintage“ stiliumi, tačiau, kuo toliau, tuo labiau nuo to tolstama, nes naujos formos, technikos galimybės ir kūrybiškumas leidžia išgauti beveik bet kokį rezultatą, todėl gatvėse vis dažniau galima pamatyti moterų pasipuošusių papuošalais iš žalvario.