Rubai internetuŠiandien pirkti drabužius internetu – visiškai įprasta praktika, kurią mėgsta tiek vyrai, tiek moterys. Tačiau vyrai dažniausiai apsipirkinėja, kai kažko tikrai reikia, o moterys – kai nori. Kodėl moterys taip mėgsta apsipirkinėti? Kodėl pirmenybę teikia pirkimui internetu?

Ne veltui sakoma, kad vyrai perka, o moterys apsipirkinėja. Moterims apsipirkinėjimas tai tarsi terapija, atsipalaidavimas, geras laiko praleidimas. Moterys šiandien skirstomos į dvi grupes: mėgstančias vaikščioti po parduotuves ir mėgstančias įsitaisyti patogiai ir ieškoti naujų spintos derinių ir geriausių pasiūlymų internetinėse parduotuvėse. Vis dėlto, sparčiai daugėja moterų, priskiriamų antrajai grupei.

Pirmiausia, taip yra dėl to, kad apsipirkinėjant internetu sutaupoma daug laiko. Nereikia ruoštis: puoštis, darytis makiažą, susitvarkyti plaukus, kas moterims labai svarbu, nereikia gaišti laiko vykstant į prekybos centrą, ieškant automobilio parkavimo vietos, nereikia stovėti eilėse prie matavimo kabinų ir kasos.

Taip pat perkant internetu galima sutaupyti nemažai pinigų. Ir išleisti juos papildomiems pirkiniams. Internetinės parduotuvės dažniausiai siūlo mažesnę kainą dėl mažesnių išlaidų: nereikia mokėti nuomos mokesčio arba pirkti patalpų, nereikia mokėti mokesčių, reikia samdyti mažiau darbuotojų. Be to, perkant internetu galima palyginti skirtingų elektroninių parduotuvių pasiūlymus, sukurti derinius, kuriuos įsigyjant, suteikiamos papildomos nuolaidos ir pan. Perkant fizinėse parduotuvėse tokių nuodugnių palyginimų atlikti niekada nepavyks, nebent tam paskirtumėte itin daug laiko.

Taigi, rūbai internetu – moterų meilė: jos labai mėgsta ilgais rudens vakarais įsitaisyti patogiai ant fotelio, pasiimti puodelį karšto gėrimo ir išnaršyti visų rūbų internetinių parduotuvių asortimentą ieškodamos naujų derinių gražiausiam metų laikui – rudeniui. Ir taip sutaupyti laiko, pinigų, kuriuos galima skirti papildomiems, dažnai neplanuotiems, pirkiniams.