Ryanair lagamino ismatavimaiDažnai žmonės skundžiasi, kad jų turimas bagažas tik vos vos netilpo į rankinio bagažo dėžę ir dėl vieno arba dviejų papildomų centimetrų reikėjo susimokėti tikrai didelius mokesčius. Jeigu norite išvengti tokių nemalonių situacijų, renkantis lagaminą reikia atkreipti dėmesį į jo dydį ir išsiaiškinti, ar dydis yra tinkamas rankiniam bagažui.

Keliaudami tik su rankiniu bagažu žmonės dažniausiai renkasi pigiąsias avialinijas – Wizzair ir Ryanair. Jų rankinio bagažo dydžiai skiriasi, todėl, jei dažnai keliaujate, paranku turėti abiejų avialinijų reikalavimus atitinkančius lagaminus. Tačiau, jei tokios galimybės nėra, reikia įvertinti, su kuriomis keliaujate dažniau ir pagal tai rinktis bagažą.

Ryanair lagamino išmatavimai yra palyginti nemaži – 55 x 40 x 20, ir tokio dydžio lagamino pilnai užtenka vienam asmeniui savaitės laiko kelionei, jei mokate jį teisingai susipakuoti ir neapsikrauti daiktais. Labai svarbu atkreipti dėmesį į lagamino ratukus, geriausia rinktis tokius, kurie neišsikiša iš lagamino pločio, nes tokiu atveju, net jei lagamino išmatavimai ir atitinka dydžio apribojimus, per išsikišusius ratukus nepavyks bagažo sutalpinti į išmatavimo dėžę oro uoste. Dar vienas dalykas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis lagaminą – ar yra lagamino padidinimas. Jei yra papildomas užtrauktukas, einantis aplink lagamino plotą – lagamino plotą galima praplėsti net iki 20 %! Taip turėsite galimybę sutalpinti dar daugiau daiktų nerizikuojant mokėti papildomų mokesčių už per didelį bagažą.

Taigi, jei keliaujate nors kartą per metus – bagažą, dažniausiai lagaminą, namuose turėti rekomenduojama. Jį geriausia rinktis pagal tai, su kokiomis avialinijomis keliaujate, o renkantis svarbiausia atkreipti dėmesį ir pilnai išsiaiškinti, ar lagaminas atitinka konkrečių avialinijų nemokamo rankinio bagažo dydžio reikalavimus.