tri-blade džiovintuvaiTobulai sausos rankos ir nepaprastai švelni jų oda vos per kelias sekundes, skamba neįtikėtinai? Patikėkite, su naujoviška sistema sukurtais tri-blade džiovintuvai tai tikrai įmanoma. Šiuo metu tai greičiausias ir efektyviausias tokio tipo produktas, kurį galite įsigyti rinkoje. Beje šis rankų džiovintuvas pasižymi dailiu dizainu, ypač dideliu galingumu, funkcionalumu ir, svarbiausia, nepriekaištinga higiena. Jei visi šie išvardinti požymiai yra jūsų prioritetų sąraše – tai šis įrenginys tiesiog privalo būti pas jus.

Efektyvu ir higieniška

Plaudami rankas visi siekiame vieno ir to pačio – atsikratyti ant jų esančių mikrobų ir džiaugtis švariomis bei sveikomis rankomis. Tačiau labai dažnai, jei jas šluostote į rankšluostį ar naudojatės nepatikimo gamintojo rankų džiovintuvu – negalite užtikrinti nepriekaištingos higienos. Taigi, naujasis tri blade džiovintuvas keičia standartus ir dėl savo šiuolaikiškos „Microban“ sistemos užtikrina, kad džiovinimo metu ant jūsų rankų nepateks bakterijos. Taip pat šie įrenginiai viduje turi filtrus, kurie prieš pučiant orą jį išvalo. Naujieji rankų džiovintuvai tiesiog leis mėgautis rankų švara.

,,Išmani” sistema

tri blade džiovintuvas pasižymi inovatyviais sprendimai, kurie palengvins jūsų kasdienybę. Jame integruotas rankų aptikimas, o tai reiškia, kad džiovintuvas visa laiką gali būti įjungtas į elektros lizdą, tačiau dirbti ir eikvoti energiją pradės tik tada, kada aptiks jūsų rankas. Tai užtikrina ne tik finansinę naudą, bet ir neapsakomą patogumą, kai nereikia įjunginėti ir išjunginėti įrenginio kiekvieną kartą juo naudojantis. Dar vienas šio rankų džiovintuvo pliusas – antibakterinė ir labai lengvai valoma korpuso danga. Tai speciali medžiaga, kuri impregnuota ir neleidžia kauptis įvairiems mikrobams, o atsiradus nešvarumams ją nuvalysite akimirksniu. aukšta kokybė – tai šio rankų džiovintuvo standartas.

Greitis ir patogumas

Dažnai džiovinantis rankas susiduriame su problema, kad pats veiksmas trunka labai ilgai, dėl to paprasčiau ir greičiau būna išeiti šlapiomis rankomis. Tačiau, jei naudositės naujuoju rankų džiovintuvu, tai visas procesas užtruks vos šešias sekundes, o jūsų rankos bus nepriekaištingai sausos ir švelnios. Tai šiuo metu galingiausias ir greičiausias įrenginys, kurio paslaptis – labai stipria ir galinga srove pučiamas oras, kuris nėra šildomas ir nesausina rankų, o tiesiog nustumia vandenį nuo jų. Kadangi nepučiamas karštas oras, tai rankų oda nėra sausinama. Šis prekinis ženklas garantuoja ilgaamžiškumą ir kokybišką rankų džiovinimą, tačiau įrenginius reikia tinkamai prižiūrėti. Kitaip tariant, drėgmė, kuri ,,nupučiama” nuo rankų patenka į specialius vidinius filtrus, kuriuos nustatytu metu reikia pakeisti. Tačiau apie reikiamą aptarnavimą jums praneš pats įrenginys, taigi priežiūra nesukels papildomų rūpesčių.

Kur įsigyti?

Naujos technologijos rankų džiovintuvai darosi vis populiaresni, taigi ir jų įsigijimo vietų daugėja. Tačiau rekomenduojame rinktis patikimus pardavėjus, kurie galės suteikti visa reikiama informaciją tiek apie prekę, tiek apie jos priežiūrą. Pavyzdžiui, tri-blade iš rankudziovintuvai.lt pristatys ne tik nepriekaištingos kokybės įrenginius bei aprūpins visa reikiama informacija, tačiau perkant didesnį kiekį rankų džiovintuvų pritaikys ir nuolaidą. Puikus aptarnavimas, greita pagalba ir kokybiškos prekės – viskas ko reikia, norint įsigyti naująjį rankų džiovintuvą.

Kur pritaikyti?

Anksčiau buvo paplitusi nuomonė, kad tokio tipo įrenginiai skirti tik viešosioms vietoms, biurams ar restoranams, tačiau dabar vis daugėja žmonių, kurie nori ir namuose mėgautis kokybišku, greitu ir higienišku rankų džiovinimu kiekvieną dieną. Ir tokie faktai labai džiugina, nes tri-blade džiovintuvai ne tik palengvins jūsų kasdienybę, bet ir puikiai tiks moderniam namų dizainui. Tai universalus įrenginys, užtikrinantis ypač higienišką rankų sausinimą, taupantis elektros energiją ir jūsų laiką.