segmentines_tvorosPastaraisiais metais vis labiau populiarėja metalinės segmentinės tvoros. Jos naudojamos ne tik pramoninių pastatų ir sklypų teritorijoms, bet ir nuosavų namų erdvėms. Atsakymas, kodėl taip išaugo segmentinės tvoros naudojimas gana paprastas — tai pigu ir kokybiška.

Pagrindiniai segmentinės tvoros elementai ir montavimas

Segmentinės tvoros yra sudarytos iš kelių pagrindinių elementų: tvirtinimo stulpų ir segmentinės tvoros tinklelio. Dažniausiai segmentinės tvoros yra tveriamos iš vienodų segmentų, vadinamų panelėmis. Visos tvoros sudedamosios  dalys padengtos cinku, todėl tvora apsaugota nuo pašalinių aplinkos veiksnių: lietaus, šalčio, sniego poveikio. Cinkas apsaugo ir nuo korozijos, todėl nereikia bijoti, kad parėjus keleriems metams tvorą reikės keisti. Dar vienas segmentinės tvoros pliusas yra jos lengva priežiūra ir montavimas. Segmentinės tvoros įrengimas nesudėtingas darbas, užimantis nedaug laiko. Tvoros segmentai yra tvirtinami prie stulpų specialiomis apkabomis segmentams, kabliais ar kitokiais fiksatoriais. Segmentinių tvorų montavimas yra vienas paprasčiausių tvirtinimo būdas, nes nėra didelių reikalavimų tikslumui. Tvirtinimo itin paprastas: segmentas kabliu užkabinamas bei pritvirtinamas prie stulpo, kablys priešingoje stulpo pusėje sutvirtinamas veržle. Segmentai tvirtinami bet kurioje segmento vietoje. Taip segmentai sujungiami vieni su kitais specialiomis sąvaržomis, kad tvora būtų tvirtesnė. Stulpai, prie kurių montuojami segmentai įbetonuojami.

Segmentinės tvoros privalumai

Segmentinė tvora, palyginus su kitomis yra nebrangios. Nors, jos ir nepasižymi stilingu dizainu, tačiau, suderinus spalvas ir aukštį atrodo labai estetiškai. Segmentines tvoras renkasi tie, kuriems patinka laisvės ir erdvės pojūtis. Kito tipo tvoros yra aklinos ir izoliuojančios namų aplinką. Tuo tarpu, segmentinės tvoros yra perregimos, praleidžiančios šviesą. Šia tvora galima aptverti įvairias teritorijas: namus, sodus, žaidimų aikšteles, mokyklas ir kitas  privačias ir viešas vietas. Segmentinės tvoros ypač tinka didelėms teritorijoms. Jei reikia aptverti didelius plotus — segmentinė tvora tikrai puikus pasirinkimas. Tvora kainuoja nedaug, montuoti ją visai nesudėtinga, o ir papildoma priežiūra nebūtina.