Seksualūs apatiniai

seksualūs apatiniaiKalbėdami apie intymius santykius ir būdus, kaip galima pakurstyti aistrą, dažniausiai įsivaizduojame erotines prekes, o sakydami „erotinės prekės“ galvoje turime sekso žaislus. Gaila, bet dažnai pamirštame tokį paprastą dalyką, kuris kartais padeda kur kas labiau nei bet kokie vibruojantys stimuliatoriai, tai seksualūs apatiniai.

Lietuvoje žmonės — gan santūrūs: dažniausiai apie apatinį trikotažą galvoja kaip apie būtiną apatinį rūbą, kuris tapo lyg antrąja mūsų oda. Liemenėlės turi šiokią tokią seksualią paskirtį, jos naudojamos patrauklesnės krūtinės formavimui. Apatinės kelnaitės paprastai nešiojamos dėl higienos (tai aktualiau moterims). Nors apatiniai ir tapo labiau praktišku rūbu nei puošmena, vis gi kartais palepiname save ir savo vyrus (arba jie jus palepina) „šventiniais apatiniais“ su nėriniais ar tiesiog nauju komplektu, tuomet seksualūs apatiniai įgauna ne tik praktinę paskirtį, bet ir estetinę bei erotinę.

Seksualūs apatiniai egzistavo jau 16-ame amžiuje, moterys sprausdavo savo kūnus į korsetus, norėdamos turėti siluetą primenantį smėlio laikrodį ar vapsvą. Kai kurių moterų juosmenys buvo suspaudžiami iki 25 centimetrų apimties. Moterys, norėdamos būti patrauklios vyrams, ėmė samoningai save žaloti, nors tikriausiai realios žalos nesuvokė. Korsetus dėvėjo ir nėščios moterys, kurios kenkė ne tik sau. Laikui bėgant 20-amžiuje moterys tapo veiklios ir ėmė kūną formuoti ne korsetais, o sportinėmis veiklomis. Gamintojai ėmė orientuotis į patogias liemenėles ir apatinius.

Matyt tai turėjo įtakos ir seksualių apatinių grimzdimui užmarštin. Čia prekybininkai atrado seksualių rūbelių nišą, kuri po truputėlį grįžta į mūsų gyvenimus. Užsienyje egzistuoja tokia sąvoka kaip „apatinių psichologija“. Tikra tiesa, kad seksualūs apatiniai gali veikti geriau nei bet koks afrodiziakas ar stimuliatorius, niekas nekursto aistros labiau nei patys partneriai: graži, seksuali, savimi pasitikinti moteris bei ją mylintis ir vertinantis vyras, kurį jaudina mylimosios išvaizda, balsas ir kvapas.