Turite interneto svetainę, tačiau niekaip nepavyksta pritraukti lankytojų? Dažna to priežastis – perkamos nenaudingos ir žmonių visai netraukiančios reklamos, kadangi šiuo metu žmonės lengviau randa informacija ne reklamos dėka, bet naudodamiesi paieškos sistemomis.

Ieškodami žmonės retai nukeliauja toliau nei pirmasis puslapis, todėl itin svarbu pagal tinkamus raktažodžius atsidurti būtent jame. Idealu, jei pavyksta užkovoti pirmąją poziciją, tačiau geras rezultatas ir bent viena iš trijų pirmųjų. Norint to pasiekti teks optimizuoti savo puslapį paieškos sistemoms, tai vadinama SEO.

Prieš pradedant optimizuoti svetainę reikalinga nuodugni seo analizė, kurios metu paaiškėja silpniausios Jūsų svetainės vietos, išsiaiškinama, ką reikėtų pataisyti bei kaip tai reikėtų padaryti. Taip pat, ištiriama konkurencija, pastebima, kaip elgiasi pagrindiniai Jūsų konkurentai ir sudaromas taktinis planas, kaip juos aplenkti paieškos sistemos rezultatų puslapiuose.

Seo analizė būtina kiekvienai svetainei, kuri siekia užimti aukštesnes pozicijas bei persivilioti klientus iš konkurentų visiškai legaliu ir sąžiningu būdu, tiesiog pateikiant save aiškiau, matomesnėje vietoje.

Nors seo analizė yra tik įžanga prieš patį optimizavimo darbų įkarštį, tačiau ji užima labai svarbų vaidmenį, o kai kurioms, nekonkurencingose nišose dirbančioms, svetainėms seo analizė atveria labai plačias galimybes ir leidžia sutaupyti daugybę laiko ir pinigų, kurie būtų veltui išleidžiami pernelyg platiems užmojams optimizuojant svetainę nuodugniai neištyrus jos ir pačios rinkos.

WebSer.lt siūloma seo analizė skirta įvairaus tipo interneto svetainėms, siekiančioms užsitikrinti pirmąsias pozicijas paieškos sistemų rezultatuose, nepriklausomai nuo to, ar planuojama užsakyti seo paslaugas, ar tai bus atidėliojama. Be to, po seo analizės galima nustatyti ir seo kaina, kuri įprastai paaiškėja tik pradėjus optimizavimo darbus.

Rinkdamiesi seo analizę iš webser.lt gausite aukšto lygio paslaugas už priimtiną kainą, o užsakydami seo optimizavimo paslaugas seo analizę gausite visiškai nemokamai, tai tikrai padeda sutaupyti daugybę laiko ir pinigų.