SekcijosDažnas, tikriausiai, išgirdęs žodį „sekcija“ mintyse įsivaizduoja tą seną, didelį, visą sieną užimantį „griozdišką“ baldą. Tačiau per tiek metų viskas gerokai pasikeitė. Taip, tai išliko baldu, kuris statomas prie sienos, taip, tai baldas, kuriame galima sudėti daugybę daiktų, tačiau čia lyginimus ir baikime.
Šiandien sekcijos yra modernios ir stilingos, ir dėl savo funkcionalumo yra vienas iš populiariausių kietųjų baldų. Priklausomai nuo patalpos dydžio ir daiktų kiekio, kuris bus laikomas sekcijoje, galima rinktis įvairių dydžių ir išplanavimo baldus. Didelio namo svetainėje galima apsiriboti tik televizoriaus, indaujos ir knygų lentynų deriniu, o vieno kambario bute, kuris kartu yra ir svetainė, ir miegamasis populiarios yra didesnės sekcijos, kuriose yra televizoriaus stalelis, stalčiai, lentynos ir netgi drabužių spinta. Vienoje erdvėje sekcija tampa tik akcentu, o kitoje – pagrindiniu baldu. Be viso to, galima rinktis sekcijos spalvą, ar ji bus su apšvietimu, ar be, kiek stilinių durelių turės ir panašiai.
Priklausomai nuo šiam baldui skiriamos sumos galima rinktis ir medžiagą: sekcijos gali būti gaminamos tiek iš natūralios medienos, tiek iš medžio plokštės. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų norų ir galimybių. Klasikos gerbėjai gali rinktis senoviškas klasikines natūralios medienos sekcijas, kurios svečiams tikrai paliks įspūdį. Šiuolaikiškumo mėgėjai visada ras minimalistinę modernią, galbūt įdomių formų ir kampų, išskirtinių spalvų, apšvietimo sekciją. Abejingų nepaliks daug stiklinių erdvių turintis baldas.
Taigi, kaip matyti, sekcija yra ypatingai funkcionalus ir dėl to labai patogus ir mėgstamas kietasis baldas, turintis begales variacijų, tereikia tik įvertinti savo galimybes ir norus, verta pasitarti su šios srities specialistais ir išsirinkti optimaliausią ir geriausią kokybės ir kainos santykį atitinkantį baldą, kuris taps arba svetainės kambario akcentu, arba gyvenamosios erdvės epicentru.