siaurietiskas_ejimasPaskutiniu metu sportas tapo labai madingu. Net tie, kuriems fizinis aktyvumas buvo ne prie širdies, rado sau malonias sporto šakas. Šiaurietiškas ėjimas — sportas, kasdien įgaunantis vis didesnį populiarumą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šiaurietiškas ėjimas — tai  puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos puoselėjimo forma, tinkanti bet kurio amžiaus žmonėms, bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku.
Šiaurietiškas ėjimas puikus pasirinkimas tiems, kas siekia atsikratyti papildomų kilogramų. Taip pat, šis sportas yra puiki reabilitacinė priemonė gydant kvėpavimo ir kraujotakos sutrikimus, stuburo ir sąnarių ligas. Ėjimas su lazdomis nevargina nugaros ir sąnarių, o teisingai atliekami rankų mostai atpalaiduoja kaklo ir pečių raumenis.

Ėjimas su lazdomis sveikas ir smagus užsiėmimas

Šiaurietiškas ėjimas ne tik sveikas, bet ir labai nuotaikingas užsiėmimas. Tai puikus būdas praleisti laiką su draugų, artimųjų kompanija, pasimėgauti gamta ir kartu aktyviai pasportuoti. Svarbu tai, kad užsiėmimai nieko neįpareigojantys — jiems tinka įprasta laisvalaikio apranga bei avalynė. Jokių ypatingų reikalavimų nėra, prioritetas — patogumas ir gera nuotaika.

Šiaurietiško ėjimo pliusai:

•    Tinka visoms amžiaus grupėms;
•    Gerina širdies ir kraujagyslių veiklą;
•    Padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų;
•    Neapkrauna judėjimo aparato;
•    Leidžia mėgautis sportu ir aktyviu poilsiu gamtoje.

Šiaurietiško ėjimo metu dirba 90 procentų kūno raumenų, sudeginama daugiau nei 500 kalorijų per valandą, sumažėja nervinė įtampa, pagerėja nuotaika. Todėl, jei norite aktyvaus laisvalaikio ir pakilios nuotaikos kiekvieną dieną — nedelskite, žygiuokite!