siuntos i danijaLietuvai tapus Europos Sąjungos ryškiai išaugo žmonių migracija į kitas valstybes, tarp jų ir Daniją. Danija yra ne tik viena iš pagrindinių krypčių vykstantiems užsidirbti, tačiau išlieka ir viena iš daugiausiai užsienio studentų pritraukiančia šalimi.
Danijos universitetuose mokosi ir labai daug Lietuvos studentų. Pagrindinė priežastis – ypatingai palankios studijų sąlygos – studijos Danijos universitetuose yra visiškai finansuojamos, studijos vyksta anglų kalba, o danų kalbos užsienio studentai mokomi nemokamai, ypatingai didelis dėmesys skiriamas praktiniam mokymui, universitetai yra sudarę sutartis su daugeliu įmonių, kurios užsiima praktinėmis studentų paskaitomis, veda mokymus, konferencijas, suteikia puikias praktikos vietas. Be viso to, visi studentai gali gyventi studentų bendrabučiuose, pretenduoti į stipendijas, o visi dirbantys studentai gauna pašalpas.
Studentai išvykę mokytis į Daniją neturi jaustis atitolę nuo šeimos ir namų: juos visada gali pasiekti siuntos iš Lietuvos. Išvykus šiltuoju metų laiku prieš prasidedant mokslo metams nereikia vežtis dešimčių lagaminų norint sutalpinti visus žieminius megztinius, batus ir striukes ar paltus, nes juos, užklupus blogam orui, tėvai atsiųs vos per 1-3 darbo dienas.
Siuntos į Daniją siunčiamos naudojantis kelių siuntos tarnybų paslaugomis, tačiau šią paslaugą siūlo beveik visos lyderiaujančios tarptautinių kurjerių paslaugas teikiančios organizacijos. Jos užtikrina greitą, kokybišką ir patikimą siuntos gabenimą – siuntos bus pristatomos nuo durų iki durų, prieš tai informavus nurodytais kontaktais, pasirašoma bus tiek siuntėjo Lietuvoje, tiek gavėjo Danijoje, tiek, galiausiai, ir tarpininko – kurjerio.
Taigi tėvai, norintys pradžiuginti arba padėti Danijoje studijuojantiems vaikams, tai padaryti gali lengvai, greitai ir patikimai pasirinkus patikimą ir atsakingą tarptautinių siuntų gabenimo tarnybą.