Žmogus skolina pinigusĮsivaizduokite, jums reikia pinigų, o jūs jų neturite, ką tada darote? Tikriausiai žmonės žmonėms patartų ieškoti paskolos. Ką gi, jūs sutinkate su tuo, kad reikia skolintis, nes kitaip neišsisuksite. Tačiau kaip skolintis, ką skolintis, nuo ko pradėti? Sukate galvą tokiais klausimais, ir visai ne be reikalo. Paskolų klubas pritartų jums dėl to, kad yra tikrai nemažai skolinimosi būdų ir galimybių tiesiog susipainioti tarp skolinimosi variantų. Tad tam, kad taip neatsitiktų, štai jums keletas skirtingų būdų tinkamai skolintis. Išsirinkite patraukliausią ir paskolos tegul būna jūsų.

Tarpusavio skolinimasis

Taip, kaip plinta ir kitos paslaugos, kai žmonės žmonėms vieni kitiems pigiau, greičiau ir paprasčiau suteikia įvairias paslaugas, taip yra ir su paskolomis. Skolintis taip pat gali būti kur kas paprasčiau, jeigu norite pasiekti tikrai gero rezultato. Kur gi ta paslaptis slepiasi? Taigi, jeigu galvojate, kad skolinti patikimai gali tik įmonės, tai klystate. Yra bendrovių, dirbančių kaip tarpininkės, kurių pagrindinė paslauga ir yra būtent tarpusavio skolinimasis. Kaip tai veikia? Paprastai yra sukuriame virtuali platforma internete, kur susiduria žmonių prašymai ir investuotojų pasiūlymai. Žmonės, kurie nori skolintis, patys išreiškia pageidavimus, kokias sumas jie norėtų pasiskolinti, kiek jie norėtų gauti, ir kiek turėtų mokėti, ir kokiam terminui. Na o žmonės, kurie gali skolinti pinigus arba, kitaip tariant, juos investuoti, patys juos ir pasiūlo. Taip susikuria mažesnėmis kainomis veikianti rinka bei žinome, kad įdarbiname kito žmogaus, o ne vienos korporacijos pinigus. Toks paskolų klubas sudaro nenutrūkstančią bendradarbiavimo grandinę.

Paskolos refinansavimas

Kitas skolinimosi būdas – tai esamos paskolos padengimas nauja. Patikėkite, tai tikrai lygiai taip pat reikalinga paslauga kaip ir pirminės paslaugos. Juk labai dažnai žmonės nebepajėgia, gyvenimo sunkumų prislėgti, išsimokėti tai, ką turi pasiskolinę. Todėl jiems prireikia pagalbos iš šalies. Refinansuojant paskolą yra grąžinami pinigai tam, iš ko pasiskolinta, ir tampa skolingais kitiems – tiems, kas grąžino. Tada šiek tiek padidėja mokėjimo kaina, tačiau ženkliai prasitęsia grąžinimo terminas. O juk būtent laiko žmonėms ir pritrūksta tam, kad jie galėtų skubiai grąžinti, ką pasiskolino. Gal per papildomus dvejus metus žmonės galės išvykti į užsienį ir ten užsidirbti, o gal kažkaip kitaip jiems pavys prasisukti.

Greitieji kreditai

Be abejo, negalime pamiršti kito labai populiaraus skolinimosi būdo. Tai – greita paskola. Turbūt nepažįstate žmogaus, kuriam nė karto nebūtų tekę pasiskolinti taip pinigų. Iš tiesų, greitai pasiskolinus galima gana neblogai pagerinti savo padėtį. Jeigu jums kaip tik trūksta šiek tiek pinigų, tai tokia paslauga leis greitai internetu užpildžius prašymą gauti pageidaujamą kreditą.

Banko paskola

Dabar dažniausiai į banką skolintis eina tik tie žmonės, kuriems būna reikalinga tikrai didelė ilgalaikė paskola. Jie būna pasirengę paaukoti nemažai tam, kad galėtų gauti tokią paskolą. Todėl jie ateina ir ten gauna tai, ko nori. Jiems tenka labai ilgai tvarkytis popierius, pildyti įvairias formas ir daryti kitus dalykus, kol galiausiai sulaukia eilėje ir kol galiausiai gauna išsvajotus pinigus.

Kreditinė kortelė

Taip pat bankai teikia žmonėms kreditines korteles, kuriose jau būna numatytas kažkoks kredito kiekis. Todėl nieko nuostabaus, kad žmonėms tai net neatrodo kaip paskola. Tarsi jie turėtų kažkokią stebuklingą kiaulaitę, kažkokį stebuklų lauką ir galėtų kada nori, kaip nori staiga gauti krūvą pinigų, net nesiskolindami.