robotai siurbliai

Pagrindiniai skirtumai tarp roboto siurblio ir įprasto siurblio

robotai siurbliai

Robotai dulkių siurbliai pakeitė tradicinius ir belaidžius dulkių siurblius. Pagrindinis dalykas, kuris išskiria robotus siurblius, yra galimybė savarankiškai išvalyti namus. Kiti skirtumai yra šie:

  • valymas laiku
  • šlapio valymo galimybė
  • žemas garsas
  • individualus požiūris į skirtingus paviršius
  • savaime išsivalantys šepečiai po vilnos valymo
  • belaidžių valdymo technologijų prieinamumas
  • valymo efektyvumas
  • papildomos parinktys
  • kaina
  • matmenys

Robotas siurblys leis jums sutaupyti daug laiko

Kalbant apie tai, kas yra robotai siurbliai, daugelis žmonių galvoja apie tai kaip apie atskirą įrenginį, kuris kiša už kampų ir bando surinkti dulkių daleles. Tiesą sakant, šiuolaikiniai dulkių siurbliai yra mašinos, kurioms valant visiškai nereikia savininko dalyvavimo.

Dulkių siurblys veikia tiek rankiniu, tiek automatiniu valymo režimais. Jis įsijungs ir išsijungs pagal laiką. Įrenginys nekabės po kojomis, o išnaudojus akumuliatoriaus energiją robotas tiesiog grįš į įkrovimo stotelę.

Tie. jei nenorite, kad robotas keliautų už nurodytos erdvės ribų, jis to nedarys. Valiklis puikiai susidoroja su kliūtimis, laipteliais ir slenksčiais. Prietaisas turi visus būtinus apsaugos laipsnius, kad apsisaugotumėte nuo kritimo. Tikimybė, kad robotas bus iškraunamas tiesiogiai valymo metu, sumažinamas iki nulio. Vieno įkrovimo paprastai pakanka 100-180 minučių darbui.

Atlieka net šlapią valymą

Vienas pagrindinių kozirių ginče, kuris robotas dulkių siurblys ar dulkių siurblys geresnis, yra galimybė atlikti šlapią valymą. Robotiniai dulkių siurbliai su šia technologija visiškai pranoksta pasenusius kolegas. Robotas iBoto Aqua priklauso biudžetinių dulkių siurblių plovimo grupei, tačiau lengvai susidoroja su šlapiu valymu.

Tokiuose įrenginiuose yra specialus konteineris skysčiui. Galite užpildyti ne tik paprastu vandeniu, bet ir plovikliu. Tai ypač tinka žmonėms, kurie yra alergiški dulkėms ir turi kuo kruopščiau išvalyti savo kambarius. Taip pat šis modelis turi ultravioletinę lempą, kuri dezinfekuoja paviršius. Todėl dezinfekcijos požiūriu robotai-siurbliai nugali įprastus dulkių siurblius.

Įprasti dulkių siurbliai yra daug triukšmingesni

Jei keliate klausimą, kas yra geresnis už robotą dulkių siurblį ar įprastą dulkių siurblį triukšmo prasme, įprasti dulkių siurbliai kartais pralaimi. Paprastas dulkių siurblys skleidžia apie 85 dB ar net didesnį triukšmą. Robotai siurbliai skleidžia ne daugiau kaip 48 dB triukšmo. Tuo pačiu metu tai neturi jokios įtakos našumui. Prieš mus yra pilnavertis dulkių siurblys, kuris veikia daug tyliau nei kiti.

Keturi turbininiai šepečiai užtikrina neprilygstamą švaros lygį, o varomieji šepečiai veikia savarankiškai ir susidoroja su praktiškai bet kokio tipo nešvarumais. Jei visai nemėgstate triukšmo, tuomet galite nustatyti, kad dulkių siurblys valytų dienos metu, kol esate darbe.

Įprasti dulkių siurbliai komplekte turi šepetėlius skirtingiems paviršiams

Robotų užduotis yra maksimali autonomija, todėl jums nereikia keisti šepečių. Tokiuose dulkių siurbliuose naudojami universalūs šepečiai, kurie vienodai tinka įvairių tipų grindų dangoms.

Robotų dulkių siurblio konstrukcija yra specialiai sukurta kruopščiau valyti sunkiai pasiekiamose vietose. Dulkių siurblys pagamintas specialiame D formos dėkle. Šio prietaiso šepetys yra pailgas. Todėl jis puikiai susidoroja su dulkėmis, nešvarumais, gyvūnų plaukais ir kitomis šiukšlėmis. Be to, dulkių siurblys puikiai susidoroja su smulkiomis dulkėmis, kurių dydis yra tik 3 mikronai. Tai leidžia išvalyti butą nuo grybų, erkių, pelėsių ir sporų.

Šaltinis: neatsvor.lt