skyrybos internetu

Skyrybų teisiningo paslaugos internetu

skyrybos internetu

Skyrybų procesas yra nemalonus ir ilgai trunkantis procesas, kurio centre ne vien tik sutuoktiniai, bet ir jų vaikai, aplinkiniai bei užgyventas turtas. Skyrybos internetu gali sutaupyti visų dalyvių nervus ir finansus.

Norint šį procesą palengvinti rekomenduojama tai daryti abiejų sutuoktinių sutarimu, nes tokiu atveju visas procesas gali trukti kur kas ilgiau. Jei kyla nesutarimų, skyrybos gali užsitęsti iki kelių mėnesių ar net metų bei lygėti visą likusį gyvenimą.

Skyrybų procesas

Nuo šiol šis nemalonus procesas gali būti palengvintas galimybe tai daryti internetu. Tai puiki išeitis jei vienas iš sutuoktinių yra išvykęs, nenori dalyvauti arba esant šiandieninei situacijai – karantinui. Tokiu atveju skyrybomis pasirūpina advokatai, o žmonėms niekur nereikia vykti ir pasirašinėti dokumentų. Visas naujienas apie eigą galima gauti el. paštu. Vienintelis reikalingas dalykas, tai skyrybų anketos pateikimas.

Internetinės skyrybos

Sutuoktiniai turi susirasti advokatą ar advokatų kontorą, kuria pasitikėtų ir norėtų bendradarbiauti. Jiems pateikiama anketa dėl skyrybų. Tada, esant poreikiui, prasideda konsultacijos telefonu ar el. laiškais, kurių metu išsiaiškinamos visos detalės bei reikalavimai.

Išsiaiškinus visas detales advokatai pateikia sutartį apie jų įsipareigojimus skyrybų procese. Tada jei yra poreikis siūloma papildoma paslauga – reikalingų pažymų surinkimas, parengimas bei pateikimas teismui. Tokiu būdu skyrybos gali būti atliktos neišėjus iš namų, greitai ir lengvai. Tai gali būti įgyvendinta ir ne vien abiejų sutuoktinių sutarimu. Skyrybos gali būti vieno iš sutuoktinio prašymu. Tokiu atveju proceso trukmė pailgėja, tačiau rezultatas tas pats.

Skyrybų advokatai

Skyrybų advokatai, gali sutaupyti ne tik Jūsų laiką bet ir pinigus. Tokiu būdu sutaupoma iki kelių šimtų eurų, kurie paprastu būdu būtų reikalingi skyrybų dokumentams bei išvengiami dažni atvykimai į teismo posėdžius. Jeigu ir jums reikalingos skyrybų advokato paslaugos, tai galite daugiau informacijos apie tai rasti šioje internetinėje svetainėje: