Skysti tapetai padeda kurti svajonių namus

Kiekvienas nori gyventi gražiuose ir skoningai įrengtuose namuose. Jei jūsų namai jau seniai nematė remonto arba ką tik įsikraustėte į naują būstą, atnaujinti sienas, grindis ir lubas reikėtų pirmiausiai. Tai padarius, namai iškart taps jaukesni ir mielesni. Vis dėlto remontas daugybę žmonių gąsdina. Tai ir išlaidos, ir vargas, renkantis medžiagas. Be abejo, visada patariama rinktis kuo natūralesnes medžiagas. Grindims – parketlentes, sienoms – ekologiškus dažus. O kaip gi tapetai? Ar jie negali būti lengvai dedami ir kartu nepavojingi mūsų sveikatai? Gera žinia – skysti tapetai remontą gali palengvinti kiekvienam!

Baiminasi tapetų 

Daugelis puikiai žino, kas yra tapetai, netgi yra juos patys klijavę savo namuose. Interjero dizaineriai jau seniai skatina žmones nebijoti jungti tame pačiame kambaryje tapetų ir dažų. Įdomiai atrodo viena siena ištapetuota, kitos – nudažytos. Visgi kai kurie žmonės vis tiek vengia tapetų kiek įmanydami. Jie baiminasi sunkaus, kruopštaus darbo. O ir patikėjus tapetus klijuoti meistrams, nebūtinai išeis puikus rezultatas. Po kelių savaičių nekokybiškai užklijuoti tapetai gali atsilupti, pradėti „burbuliuotis“ ir pan. Tad nors ir galima su tapetais sukurti nepaprastai stilingus namus, jų kai kurie labai baiminasi.

Natūrali sudėtis 

Visai kas kita – skysti tapetai. Su jais tapetuoti kambario sieną itin paprasta. Tačiau svarbiausia tai, kad skysti tapetai yra natūralus produktas. Jie sudaryti iš natūralių pluoštų. Daugiausiai sudėtyje yra medvilnės ir popieriaus. O jų sutvirtinimui naudojamos tokios augalinės medžiagos kaip klijai iš bambuko ar pan. Skysti tapetai kambarį gali papuošti skirtingomis faktūromis, detalėmis, spalvomis. Į juos būna įmaišyta dekoratyvinių elementų, pavyzdžiui, šilko, įvairių mineralų ir kt.

Lengva naudoti 

Kaip minėta, skystus tapetus galima rinktis iš daugelio spalvų. Jų yra apie du šimtus penkiasdešimt. Be to, atspalvius galima maišyti tarpusavyje, taip išgaunama visiškai unikali spalva. Itin puiku tai, kad kambaryje, tapetuotame skystais tapetais, nebus jokių sudūrimų. Šie tapetai – vienalytė medžiaga. Nusipirktą masę tereikia sumaišyti su vandeniu ir kieta mentele tepti ant sienų arba lubų. Tačiau nesumaišykite šių tapetų su dažomais tapetais: dazomi tapetai – skirtingas dalykas.

Geri atsiliepimai 

Mūsų šalyje skysti tapetai nėra visiška naujiena. Vis dėlto daugeliui tai dar naujas sienų dažymo būdas. Dėl to verta paskaityti atsiliepimų apie šį produktą internete. Galima įvesti paieškoje skysti tapetai atsiliepimai. Iš jų matyti, kad žmonėms, norintiems sienas ne dažyti, o tapetuoti, skysti tapetai labai patiko. O tiems, kuriems gražesnės dažytos sienos, šie tapetai patiko mažiau. Tačiau visi giria jų dėjimo paprastumą ir universalias panaudojimo galimybes. Tarkime, skystus tapetus galima naudoti ne tik ant sienų ir lubų, bet ir ant senų daiktų, radiatorių, vamzdžių ir t. t. Dvejojantys gali internete rasti ir daug interjero, kuriame panaudoti skysti tapetai, pavydžių. Juos taip pat galima rasti paieškoje įvedus frazę skysti tapetai pavyzdziai.

Kaina negąsdina, o kokybė stebina

Dvejojantiems dėl tapetų brangumo verta žinoti, kad skysti tapetai kainos atžvilgiu nėra itin brangesni nei įprasti kokybiški tapetai. Atsiliepimuose žmonės sako, kad skysti tapetai kaina jiems buvo labai priimtini. O vėliau paaiškėjo, kad ir jų kokybė pateisino lūkesčius. Ketinantiems pirkti skystus tapetus, patartina jų ieškoti internete. Čia yra bene gausiausias spalvų, faktūrų pasirinkimas. Be to, skysti tapetai internetu dažnai būna pigesni nei parduotuvėse. Juos išbandžiusieji sako, kad skysti tapetai yra puikus išradimas. Pagaliau nepriekaištingai ištapetuoti sienas galima ir patiems.