Tiesą sakant, greiti pinigai turbūt domina kiekvieną iš mūsų, nes gyvenant mūsų krašte, turbūt retas kuris pasakytų, man pinigų užtenka, ir papildomų man jų nereikia. Šiais laikais papildomi pinigai domina visus, ypač tuos, kurie jaučia jų stygių, pavyzdžiui, likus penkioms dienoms iki atlyginimo mokėjimo dienos, ar atšventus net trijų draugų audringus gimtadienius, piniginėje švilpia vėjai, o jus užklumpa skubios, netikėtos finansinės bėdos. Būtent sms kreditai, tokiais atvejais, gali būti pagrindinis Jūsų ramstis, finansiniu atžvilgiu. Taigi jeigu Jūs, mielieji skaitytojai, skeptiškai žiūrite į kreditus teikiančias bendroves, mes, papasakodami apie jas, pabandysime kardinaliai pakeisti Jūsų nuomonę.

SMS kreditaiVisų pirma, kas yra sms kreditai? Tai yra paprasčiausias būdas greitai pasiskolinti pinigų, paskola yra suteikiama kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui, priklausomai nuo bendrovių, kreditoriai kelia įvairias sąlygas – vieni prašo, kad būtumėte vyresni nei 20 metų amžiaus, kiti prašo turėti oficialias, pastovias pajamas. Vis dėlto, turbūt daugeliui  ši sąvoka asocijuojasi su didžiule rizika – galime jus nuraminti, tikrai taip nėra. Šioje finansų srityje rizikos netrūksta, tačiau viską vertinant šaltu protu ir objektyviai, rizika – minimali. . Kaip jau minėjome, paskolos suteikiamos kone visiems Lietuvos Respublikos piliečiams, vienoda tvarka. Pilietis teikia paraišką kredito suteikimo bendrovėms, kurios tikrindamos žmogaus kredito istoriją, ar pilietis neturi įsiskolinimų valstybei. Gavus teigiamą atsakymą, pinigai į Jūsų asmeninę banko sąskaitą bus pervesti akimirksniu, ir į savo el. paštą gausite sąskaitą – faktūrą, kurioje bus nurodyta kokiu principu, ir per kokį laikotarpį turite atlikti kredito grąžinimą.

Kreditų yra įvairių: pirmas kreditas – grąžinant tą pačią sumą per 30 dienų, ilgesnio laiko kreditai, mokant mėnesines įmokas. Kaip ir minėjome, kreditai turi ir blogąją savo pusę. Kita vertus, kas jos neturi? Kredito juodoji pusė, yra labai didelės palūkanos, palyginus tai, kokią suma gaunate, ir kokias palūkanas privalote mokėti kreditoriui, tačiau kredito davėjas pagalvoja ir apie klientą, t.y. apie Jus, kad Jums pristigus pinigų dengti mėnesinei kredito įmokai, Jūs turite galimybę sumokėti kredito pratęsimo įmoką, kuri suteikia, už itin mažą kainą, nukelti Jūsų kredito įmoką 30 dienų i priekį.

Viską apibendrinus, galima teigti, kad sms kreditai – puiki paslauga asmenims, kuriems tuo metu labai trūksta pinigų, tačiau prieš skolinantis, turite įvertinti ar tai darote tikslingai, kadangi kitu atveju, paskola internetu Jums gali būti labai sunki – tiek finansiškai, tiek morališkai.