Sodyba vestuvėms – kaip išsirinkti?

Artėjančios vestuvės apsunkina gyvenimą ne tik jaunavedžiams, bet ir jų artimiesiems ar kitiems, su vestuvių organizavimų bent kažkiek susijusiems asmenims. Vienas iš galvos skausmų – ploto vestuvėms paieška. Per pastaruosius metus Lietuvoje atsirado įdomi, patogu ir graži mada – sodyba vestuvėms.

Sodyba vestuvėms suteikia galimybę švęsti vieną didžiausių gyvenimo švenčių arčiau gamtos, mėgaujantis buvimo gryname ore privalumais bei didesne nei namuose erdve. Sodybų yra įvairių, todėl kiekviena pora gali rasti sau tinkamą variantą atsižvelgdami į sodybos plotą, vietą, atstumą nuo miesto, miegamų vietų kiekį ir salės, kurioje vyksta šventimas, dydį.

Nepaisant to, kad kaimo turizmo sodybos būna atokiau nuo didžiųjų miestų iki jų važiuoti tikrai apsimoka. Tai ne tik pigesnė vieta šventėms nei restoranas miesto centre, bet taip pat ir galimybė linksmintis visą parą, mėgautis ne tik sale ir stalu, bet taip pat ir pirtimi, tvenkiniu ar ežeru, įvairiomis lauko pramogomis, nuo visiems įprasto futbolo ar tinklinio iki niekur kitur nematytų žaidimų, kurie įtraukia visus šventės dalyvius.

Ieškoti nuomojamų sodybų paprasčiausia internete. Čia gana nesunku ne tik jas rasti, bet ir palyginti, įvertinti vaizdą, kurį kone geriausiai perteikia modernios nuotraukos. Tačiau ne ką blogesnis būdas – pasikonsultuoti su draugais, artimaisiais, kurie neseniai šventė vestuves ar kokią kitą šventę. Galbūt jei turės Jums ką rekomenduoti, pasiūlys idealiausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą. Nepasididžiuokite ir klauskite, tam netgi gali pasitarnauti socialiniai tinklai, pavyzdžiui Facebook, kuriuose ne tik greitai sulauksite atsakymo iš savo draugų, kurie šventė kokią nors šventę sodyboje, bet ir gausite tikslią nuorodą, kontaktus – taip sutaupysite nemažai laiko.

Negalėdami nuspręsti, kuri kaimo turizmo sodyba geriausiai atitinka Jūsų poreikius vadovaukitės patikimo principu – aplankykite keletą patikusių sodybų ir pasirinkite tą, kurioje jautėtės maloniausiai – taip jausitės ir savo organizuojamos šventės metu.