Sofa dažnai yra didžiausias ir dabar pagrindinis svetainės baldas. Svetainės sofos – tai jūsų galimybė padaryti pareiškimą pasitelkiant medžiagas, dizainą ir kitus elementus. Jei ieškote idėjų, šios sofos tendencijos tikrai išryškins jūsų kambarį.

Pereinamojo laikotarpio dizainas

Pereinamojo laikotarpio dizainas yra įdomi koncepcija, kurioje atrenkami tiek tradicinio, tiek modernaus dizaino stiliai. Sofos gali būti klostuotos arba lygaus paviršiaus, o šiuolaikiškos detalės yra klostytos iš trapaus, standaus audinio, o lygaus paviršiaus sofos yra klasikinės.

Oda

Oda yra Instagram mėgstamiausia tarp interjero dizaino tendencijų. Renkantis odinę sofą, svarbiausias sprendimas – tinkamo silueto pasirinkimas. Švarios dėžutės formos tinka, jei jums patinka boho estetika, o kuokštuotasis Chesterfieldas geriausiai tinka tradicinio ir modernaus sodybos dizaino stiliams.

Boucle sofos

Boucle audinys yra tekstūruotas audinys, dažnai randamas ant sofų. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl dizaineriai mėgsta „boucle“ sofas, yra ta, kad jos suteikia kambariui tekstūros ir šilumos. Norėdami sustiprinti jaukumą, ieškokite žemų, apvalių baldų. Turėkite omenyje, kad boucle audinys nusidažo lengviau nei kai kurie kiti audiniai. Jis reikalauja daugiau priežiūros, bet vertas komforto, kurį gausite.

Asimetriška estetika

Asimetriškos sofos ir sofos atrodo skulptūriškai. Jų unikalus dizainas dažnai reiškia, kad savo svetainėje turėsite vietos daugiau nei vienai sofai. Mažesnės asimetriškos detalės suteikia puikių akcentų.

Velvet

Aksomas šiuo metu yra didelė apmušalų srities tendencija. Greičiausiai kelerius ateinančius metus aksomas bus populiarūs, todėl aksominės sofos bus gera investicija. Šiltos, sodrios spalvos, pavyzdžiui, raudonos ir rudos spalvos, yra labai populiarios. Pagalvokite apie garstyčių, serbentų, rausvai rusvos ir kupranugario atspalvius, kad sukurtumėte šiltą, švelnų ir patrauklų vaizdą.

Sofos pirkimas yra indvidualus dalykas. Tik jūs patys galite nuspręsti ko norite, atsižvelgdami į savo būsto interjerą.