procentaiInternete vis populiariasniais tampa įvairius nuolaidų kuponus pardavinėjantys projektai. Dažname tokiame interneto puslapyje nuolaidu kuponai parduodami su daugiau kaip trisedešimt procentų nuolaida, o tai jau ženkli suma, kurią galima sutaupyti. Pardavinėjama yra viskas, nuo šaratinukų iki poilsinių kelionių į Tailandą.

Tai, kad tokie projektai sutraukia nemažai žmonių rodo ir tas faktas, kad kiekvieną mėnesį yra atliekama daugiau kaip šeši tūkstančiai užklausų paieškos sistemoje su raktiniais žodžiais „nuolaidu kuponai“ ir „dienos akcija“. Neseniai vienas populiariausių grupinių apsipirkimų portalų – grupinis.lt nutarė žengti iš virtualios erdvės į „tikrą pasaulį“ ir atidarė kelias savo atstovybes Akropoliuose.

Kiekvienam pagal skonį ir nuotaiką

Kokį nuolaidų kuponą įsigyti rasti gali kiekvienas. Panaršius internete matome, kad įmonės siūlo savo paslaugas bei prekes. Galima nebrangiai nusipirkti kelionę į svečią šalį ar su nuolaida išmokti jodinėti žirgais. Tiems kas ieško praktiškesnių dalykų galima rinktis iš gausybės prekių, pradedant nuo pieštukų rinkinio iki televizorių ar planšetinių kompiuterių.

nuolaidaTačiau neverta apsiriboti tik specializuotais gurpinių apsipirkimų su nuolaida projektais. Verta aplankyti ir populiariausius skelbimų tinklalapius internete. Dažnai įmonės yra likusios nesudarinėti papildomų sutarčių su grupinių apsipirkimų portalais ir savo nuolaidų kuponus platinti tiesiogiai per savo interneto tinklalapį arba įvairiose skelbimų lentose.

Talpinant specializuotą skelbimą be tarpininko sutaupo ir pardavėjas ir pirkėjas, todėl galima tikėtis prekę ar paslauga įsigyti dar pigiau.

Kam įmonėms to reikia?

Lietuvoje veiklą vygdantys juridiniai asmenys stengiasi pritraukti kuo daugiau klientų, kurie ir generuoja įmonei pelną. Tam dažnai verslininkai naudojasi ne tik nuolaidų kuponais ar skelbimų puslapiais, bet ir kitais internete prieinamais būdais. Vienas populiariausių yra be kita ko ir Lietuvos imoniu katalogas, kuriame nesunkiai galima rasti dominančia informacija apie daugumą įmonių. Lietuvos imoniu katalogas leidžia verlsui nemokamai pranešti apie save, taip suteikdamas galimybę pritraukti naujus verslo partnerius ar paslaugų užsakovus.

Taigi atminkite, prieš perkant dovaną ar ruošiantis atostogauti, tikrai verta aplankyti keletą papildomų interneto svetainių, nes tai gali padėti Jums sutaupyti tikrai ne vieną litą.