Stiklinės sienelės panaudojimas virtuvės interjere

Stiklas virtuvėje, puikus sprendimas. Jei norite ne tik naudoti plyteles ant priekinės virtuvės senelės virš stalviršio ar paprastas, lygias dažytas sienas, apsavrtykite kitą galimybę, tokią kaip stiklinė sienelė.

Stiklinė senelė ne tik suteikia papildomos vietos dekoratyviniams akcentams pridėti, bet ir apsaugo po juo esančią sieną nuo kepimo purslų, vandens purslų ar kitų netvarkų. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti medžiagą, kuri būtų lengvai valoma ir atlaikytų drėgmę.

Daugelis virtuvės sienelių yra pagaminti iš plytelių. Bet jums nereikia rinktis keramikos. Šiuolaikiniame dizaine yra kitų galimybių, įskaitant stiklinę sienelę. Stiklo sluoksnis suteikia lygų, lengvai valomą paviršių, kuris apsaugo už jo esančią sieną. Skirtingai nuo paprastų dažų, stiklas suteikia didelį blizgesį.

Vietoj plytelių (ar kitos statybinės medžiagos) apsvarstykite stiklą. Šį projektą pradėsite nuo spalvos. Galite pasirinkti bet kokį atspalvį, atitinkantį kambario ar jūsų dekoro poreikius. Nors daugelis dažyto stiklo užpakalinių dalių yra tvirti, galite naudoti daugiau nei vieną spalvą.

Jei nėra kelių atspalvių stiklo užpakalinėje dalyje, apsvarstykite galimybę nudažyti sieną ir uždengti ją skaidriu stiklu. Ši parinktis gali padėti jums sukurti tinkintą dizainą, kurio negalėtumėte gauti naudodami plyteles ar atsargines dalis.

Taip pat galite naudoti pagal užsakymą supjaustytą stiklo gabalą, kad padidintumėte bendrą efektą. Pavyzdžiui, galite sukurti prizminį vaizdą su nuožulniais kraštais. Nuožulnus kampas yra poliruotas kampas nupjauto stiklo gabalo krašte. Taip sukuriamas vizualiai įdomus dizainas su prizmės pavidalo apvadu, kuris laužia šviesą aplink artimiausią erdvę.

Lengva palaikyti švarą

Virtuvės ir vonios kambariai yra gerai žinomi mikrobų pripildytos erdvės. Tai reiškia, kad jums reikia paviršių, kuriuos būtų lengva valyti ir dezinfekuoti. Porėtą paviršių, pvz., akmens plytelę, dažnai sunku išlaikyti švarų ir be mikrobų. Palyginimui, stiklą gana lengva nušluostyti ir pašalinti mikroorganizmus (bakterijas ir virusines daleles).