sunkvezimisTransporto priemonė Jums tarnaus kokybiškai, jeigu skirsite jai kiek nors dėmesio. Paprasčiausiai, net ir pačios tvirčiausios mašinos nori, kad jomis būtų papildomai pasirūpinta. Ypač kuomet kalbame apie dideles transporto priemones. Neveltui sakoma, kad kuo didesnė – tuo lepesnė ir tuo daugiau dėmesio jai reikia skirti. Sunkvežimių dalių parduotuvė pasiruošusi Jums padėti susitvarkyti transporto priemonę. Tiesa, jeigu skirsite jai dėmesio, tokiu atveju ji visada bus tvarkinga ir tokios prekybos vietos Jums paprasčiausiai net ir neprireiks.

Visus metus savo transporto priemonei reikia skirti dėmesį. Tokiu atveju transporto priemonė Jums tvarkingai tarnaus. Tačiau žiemą dėmesys turi padvigubėti. Paprasčiausiai, tai laikas, kada dėl gana prastų oro sąlygų visa technika tampa lepesnė ir jautresnė.

Pilnas bakas kuro

Žiemos metu rekomenduojama visada važinėti tik su pilnu baku kuro. Tai nereiškia, kad jis turi būti maksimaliai pilnas, tačiau naudinga, kai jo visada daugiau nei pusę. Jeigu bake yra nedidelis kiekis kuro – didėja tikimybė, kad esant dideliems šalčiams kuras paprasčiausiai užšals. Tai sukels papildomų problemų, tad pigiau visada turėti kuro bake.

Ledo valymas nuo transporto priemonės

Sunkvežimių dalių parduotuvė siūlo įsigyti specialias priemones, kurios padeda nuvalyti ledą bei sniegą nuo transporto priemonės. Kai kurie žmonės galvoja, kad karštas vanduo yra puikus pasirinkimas, kadangi jis gali nutirpdyti net ir labai giliai įšalusį ledą. Tikrai ne. Paprasčiausiai vanduo greitai sušals ir ledas bus dar storesnis nei tvirtesnis. Įsigykite specialius gramdymo įrankius.

Šlapi kilimėliai

Natūralu, kad dėl snieguotų batų – sunkvežimio viduje visada yra drėgna. Tai kenkia transporto priemonei, tad naudinga kiekvieną kartą pavažiavus ir turint galimybę – sunkvežimio kilimėlius paprasčiausiai pasikabinti džiovinimui. Jeigu kelionė yra labai ilga – tokiu atveju visada galima turėti atsarginius kilimėlius, kurie bus po kojomis, kol kiti padžiauti kur nors sunkvežimyje.

Tepalų pildymas

Žiemos metu ypač svarbu, kad transporto priemonė visada būtų užpildyta reikalingais tepalais. Jų kiekis taip pat rekomenduojamas maksimalus. Jeigu artėja šalčiai – papildykite tepalų kiekį. Sunkvežimio dalių parduotuvė dažniausiai prekiauja ir tepalais. Perkant didesnį kiekį visada galima sutaupyti, tad jau geriau pirkti daugiau – pigiau ir tuo pačiu būti pasiruošus, kad žiemos vargai nebus Jums pragaištingi.

Plovimas

Žiemos metu plovimas yra dar svarbesnis nei vasarą. Žinoma, žiemos metu atlikti plovimo darbus nėra labai malonu, tačiau tai garantuoja, kad transporto priemonė bus apsaugota. Kad keliai nebūtų tokie slidūs – ant jų kiekvieną dieną pilami specialūs dirgikliai. Keliams jie geri, kadangi nutirpdo sniegą bei ledą, tačiau rūgštys labai kenkia transporto priemonei. Taigi, būtina kiekvieną dieną ją plauti, kad druskos negriaužtų transporto priemonės.

Ypač šaltomis dienomis būkite uždaroje patalpoje

Sunkvežimiai dažniausiai laikomi lauke, kadangi retas turi garažą, kuriame tilptų ši didelė transporto priemonė. Visgi, nors jos sukurtos važiuoti ir per labai didelius šalčius, tačiau jeigu tuo metu neturite būti kelyje – naudinga surasti šiltesnę vietelę, kur gali žiemos sunkvežimis. Taip pavyks jį apsaugoti nuo šalčio sukeliamų dirgiklių bei gedimų.