Apie sužadėtuvių žiedus sklando daugybė įvairiausių mitų, prietarų ir tradicijų. Tačiau šių laikų jaunikiai apie tai mažai težino, o ir šiems dalykais neskiriama reikšmės ir dėmesio. Todėl šiandien rinkdami sužadėtuvių žiedą, būsimi sužadėtiniai dėmesį skiria visai kitiems dalykams.

Klaidinga manyti, kad renkant žiedą savo mylimajai, labai svarbi žiedo kaina ir jis privalo būti labai brangus. Žinoma, nuo kainos priklauso lydinio kokybė, svoris, akmuo, jo dydis ir kiti dalykai. Tačiau galima išsirinkti ir labai kokybiškus, ir išties vertus dėmesio sužadėtuvių žiedus. O jame inkrustuotas akmuo taip neturi būti būtinai aukščiausios kokybės deimantas, nes jie yra išties nepigūs. Kaip kokybiška alternatyva galėtų būti ir cirkonis, kuris savo savybėmis atrodo labai gražiai.

Svarbesnis aspektas čia yra žiedo stilius ir žiedo dydis, kadangi tai papuošalas, kurį norėsis nešioti nuolatos. Labai svarbu pataikyti žiedo spalvą, atkreipti dėmesį, kokios spalvos auksas mylimajai labiausiai patinka. Galbūt kada jau aptarinėjote ir vestuvinius žiedus, tai gali pagelbėti. Ypatingai, jeigu moteris nešioja tik geltono aukso papuošalus, tai ir sužadėtuvių žiedą reikėtų rinktis ne iš balto aukso.

Taip pat ir stilius čia labai svarbus, atkreipkite dėmesį, kokie žiedai dominuoja mylimosios papuošalų dėžutėje ir ant rankų. Galbūt ji mėgsta masyvesnio tipo žiedus, o gal kaip tik – minimalistinio. Galbūt mėgsta daug smulkių akučių, o gal atvirkščiai, tai padės nuspręsti ir neprašauti. Tačiau jeigu moteris neturi papuošalų su deimantu, tai nereiškia, kad jai jie nepatinka. Galbūt toks žiedas bus kaip tik tiesiai į dešimtuką.

Kadangi tai yra labai individualu, galbūt geriausias variantas – pagal užsakymą gamintas žiedas. Į jį galėsite įdėti išskirtinai savo idėjas, o jis bus skirtas būtent jai!