Terra LogisticsGamybinė įmonė, tiekianti savo gaminius užsienio rinkai, kartais sunkiai susitvarko savo sandėlyje, tai ką kalbėti apie dideles logistikos įmones, aptarnaujančias kelias skirtingas tokias gamybines įmones? Tokios logistikos įmonės kasdien susiduria su dideliais prekių srautais ir prekių paskirstymu galutiniams klientams, prekybos centrams. Jos kasdien valdo milžinišką nuolat besikeičiančios informacijos srautą. Kas šis informacijos srautas netaptų iššūkiu, logistikos įmonėms rekomenduojama investuoti į logistikos sandėlių valdymo sistemą, pavyzdžiui, Terra Logistics.

Sistema dar vadinama 3PL logistikos sandėlių valdymo sistema. Ką reiškia 3PL? Paprastai tariant, 3PL – tai trečiųjų šalių logistika, dar vadinama kompleksinėmis logistikos paslaugomis. Kompleksinė logistika apima visas logistikos paslaugas nuo prekių priėmimo, jų sandėliavimo, paskirstymo iki išsiuntimo, pristatymo, kitų prekių judėjimo informacijos valdymo procesų. Kompleksinės logistikos paslaugos yra pritaikytos prie individualių kiekvieno kliento, šiuo atveju, gamybinės įmonės, poreikių.

Didžiausias 3PL logistikos privalumas yra tai, kad gamybinė ar prekybinė įmonė visas logistikos funkcijas perdavusi šios srities specialistams, logistikos įmonei, gali susitelkti ir koncentruotis į pagrindinę savo įmonės veiklą ir jos plėtrą. Be kita ko, 3PL logistika yra itin naudinga įmonėms, kurios neturi galimybės arba poreikio turėti nuosavą sandėlį. Įmonė atsisako išlaidų sandėliavimo bei transportavimo resursams, bendradarbiauja su logistikos įmone, teikiančią kompleksinės logistikos paslaugas, ir optimizuoja savo sąnaudas, jas paskirsto efektyviau. O tai duoda didesnę naudą.

Logistikos sandėlių valdymo sistema Terra Logistics suteikia galimybę automatiškai keisti krovinio būsenas sandėlyje, valdyti sandėlio dokumentus, skirstyti krovinius, valdyti prekių srautus, optimaliai juos paskirstyti sandėliuose, fiksuoti atliekamas papildomas operacijas, efektyviai panaudoti sandėlio pajėgumus.

Taigi, 3PL logistikos sandėlių valdymo sistema yra naudinga tiek gamybinei arba prekybinei įmonei, tiek logistikos įmonei, be to jos abi turi galimybę valdyti sandėlio likučius realiu laiku. O tai sumažina klaidų tikimybę, optimizuoja procesus ir darbą padaro efektyvesnį.