Paskola

Paskola

Kartais net ir paimta paskola gali apie žmogų pasakyti tikrai labai daug. Šį kartą jums pateikiamas testas, kuris pagal jūsų skolinimosi įpročius padės atskleisti, koks žmogus esate. Nesvarbu, ar jūsų imta Vivus paskola, ar iš bet kurio kito kreditų teikimo taško – galite atlikti šį testą. Galite atlikti jį net tada, kai dar paskola jums nėra nutikęs dalykas, tačiau vis tiek galite maždaug įsivaizduoti, kaip ji imama, kaip tai nutinka, ir galite įsivaizduoti, koks jūsų būtų elgesys skolinimosi atvejais.

  1. Vivus paskola arba kito teikėjo jums buvo reikalinga kiek kartų?

a)      Nė karto.

b)      Teko skolintis vieną kartą, daugiau kartų dar nereikėjo pasiskolinti.

c)       Tokia paskola man jau daug kartų padėjo, aš dažnai pasiskolinu.

  1. Ką pirkote už pasiskolintus pinigus, kur ta vartojamoji paskola buvo panaudota?

a)      Kadangi nė karto dar neteko skolintis, tai nežinia ir, kam jos reikėtų. Tačiau numanote, kad paskola internetu tikrai nepamaišytų tada, kai jos labai reikėtų.

b)      Buvo nutikęs ekstra atvejis, kurį reikėjo išspręsti. Galbūt  buvo kažkokia staigi liga, gal baudą gavote, o gal kita kokia nors problema nutiko.

c)       Pirkote kaskart skirtingus dalykus, nes paskola tau atrodo kaip gera alternatyva kaskart, kai tik prireikia iš kažkur gauti pinigų. Gal ji buvo reikalinga naujo gyvenimo investicijoms, gal kažkokiems pirkiniams, o gal net ir kelionėms.

  1. Kodėl taip nutinka, kad vis jums būna reikalinga paskola? Dirbantiems žmonėms gal turėtų ir taip užtekti jų turimų pinigų?

a)      Gal ir turėtų, bet jums dažniausiai neužtenka. Kodėl? Nes jūs tiesiog uždirbate per mažai. Vieni žmonės šiame gyvenime varto milijonus, kiti stabiliai gauna mažiau, tačiau dirba tikrai mėgstamą darbą. Esate iš pastarųjų, kurie šiaip jau niekada neverkšlena dėl per mažo atlygio, tačiau žino, kad jis yra per mažas ir tiesiog tuo tenkinasi, nes jiems laimę neša kiti dalykai – darbas.

b)      Manau, kad pinigų dažnai pritrūksta, nes esu gana išlaidus žmogus. Žinau, kad yra sričių, kur galėčiau labiau susispausti, ir tada ir tas paskolos emimas niekada nereikalingas būtų. Bet man tiesiog patinka gerai leisti laiką, patinka dėl nieko nebijoti ir gyventi kaip ponui. Jeigu aš žinau, kad mano pardavimai yra geri, bet pinigai ateis tik už dviejų mėnesių, nes tiek laiko daroma apyvarta, tai aišku, kad turiu palaukti, tai yra logiška. Tačiau, jeigu pinigų man reikia jau dabar, tai kodėl turėčiau laukti? Taigi, paskola greita man yra kaip išeitis padėti savo gyvenimo būdui klestėti.

c)       Manau, kad tai mano kaltė. Aš kažkaip nemoku planuoti gyvenimo, paveldėjau tai iš savo motinos, kuri daug ką paleido vėjais. Reikėtų išmokti labiau žiūrėti į ateitį, bet to padaryti kartais tiesiog negaliu.

Dabar pagal tai, kokių atsakymų surinkote daugiausiai, sužinokite, kokio tipo žmogus esate.

A atsakymų dauguma

Esate žmogus, kuris jokiu būdu niekada nenori skolintis. Gali būti, kad gyvenime daug pasieksite, bet ne per daugiausiai. Nemokėjimas rizikuoti, naujovių bijojimas yra apsauga, tačiau sakoma, kad kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Kartais nebijokite šiek tiek išeiti iš savo komforto zonos, ir tada gyvenimas pasidarys gražesnis.

B atsakymų dauguma

Gyvenate taip, kaip reikia – mokate ir svajoti, ir rizikuoti, ir suvokti realiai gyvenimą. Taip ir toliau.

C atsakymų dauguma

Šiek tiek per daug skrajojate padebesiais, rekomenduojama nusileisti ant žemės.