Bosh GeneratoriusBe generatorių šiandien tikriausiai nebegalėtume įsivaizduoti savo gyvenimo. Jie veikia visur: pradedant nuo buityje naudojamų prietaisų ir baigiant transporto priemonėmis, kuriomis kasdien naudojamės. Tad atsiradus bet kokiems šio įrenginio trukdžiams, reikalingas generatorių remontas. Anaiptol ne visi esame pajėgūs generatorius remontuoti namuose, todėl dažniausiai tenka kreiptis į puikiai savo darbą išmanančius specialistus.

Pažintis su generatoriumi: pagrindinės rūšys

Generatorius – tai elektros mašina, mechaninę energiją paverčianti elektros energija. Pagal skirtingus mechaninės energijos gamybos visi generatoriai skirstomi į keletą pagrindinių grupių.

Tai:

  • Turbogeneratoriai, kuriuos suka garo mašinos, šiandien naudojamos jau gerokai rečiau. Dėl reto eksploatavimo, tokių generatorių remonto kainos gerokai skiriasi nuo populiarių prietaisų priežiūros;
  • Hidrogeneratoriai, varomi vandens energija – vandens turbinomis;
  • Varikliniai generatoriai, kurių veikimą palaiko dyzelinis variklis, vidaus degimo variklis ar tam tikras mechaninis poveikis (vėjas, bangų mūša ir t.t.)

Daugelis iš mūsų dažniausiai praktikoje susiduria būtent su pastaraisiais, varikliniais generatoriais, todėl ypač aktualus tampa dyzelinių ir benzininių generatorių remontas.

Kas sugedo?

Norint suprasti kas sugedo, įsitikinti, kad tikrai reikalingas generatoriaus remontas Vilniuje ar kitame mieste, kuriame būdami susidūrėte su problemomis, būtina suprasti, kaip šis mechanizmas veikia.

Elektros generatorius yra pagrindinis elektros energijos šaltinis. Jis reikiama energija aprūpina elektros imtuvus bei pakrauna akumuliatoriaus bateriją. Jeigu Jums bus reikalingas elektros generatorių remontas, turite žinoti, kad generatoriai būna nuolatinės ir kintamosios srovės. Pirmieji iš jų yra gerokai sudėtingesnės konstrukcijos, sunkiai pataisomi, mažiau patikimi, todėl pastaruoju metu beveik nebenaudojami. Kintamosios srovės generatorius daugelio naudojamas kiekvieną dieną apie tai net nesusimąstant. Žinoma, jeigu staiga nustoja važiuoti mašina arba į sodybą nebetiekiamas vanduo, iškart prisiminamas ir šis mechanizmas, ir auto generatoriu remontas.

Nebeveikiančiame generatoriuje gali būti sugedęs:

  1. Aušintuvas;
  2. Vienas iš diodų;
  3. Kondensatorius;
  4. Ventiliatorius;
  5. Žadinimo arba statoriaus apvijos;
  6. Kitos detalės.

Bet kuriuo atveju būtina pasitarti su remonto specialistais, kurių darbo vieta Toptis autoservisas ar kita patikima šios rūšies paslaugas teikianti įmonė.

Kokybiškos paslaugos visoje Lietuvoje

Savarankiški remonto darbai, pernelyg didelis pasitikėjimas savo jėgomis kartais pridaro daug problemų. Todėl jeigu nesate pakankamai gerai susipažinę su generatoriaus veikimo principu, neišmanote jo gedimų, geriau šiuos visus darbus patikėkite profesionalams, kuriems automobilių generatorių remontas yra kasdienis, įprastas darbas.

Puikiai dirbančių specialistų yra ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir provincijos miesteliuose, kuriuose galima susidurti ne tik su tokiomis pat kokybiškomis, bet ir gerokai pigesnėmis paslaugomis. Žinoma, tai nėra absoliuti taisyklė: tuose pačiuose regionuose gausu ir savamokslių, kurie savo darbams nesuteikia garantijos ir uždarbiu rūpinasi nelegaliai.

Toptis: patikimumas ir ilgalaikė garantija

Jeigu norite generatorių remontuoti kokybiškai, patikimai, vėliau drąsiai sugrįžti pas remonto meistrus patarimo ar gauti reikiamą pagalbą dėl ne visai tinkamai atliktų darbų, ieškokite, kur arčiausiai įsikūręs Toptis autoservisas. Čia dirba atsakinga ir kompetentinga specialistų komanda, kuri ne tik greitai išspręs Jūsų generatoriaus problemas, bet ir pateiks rekomendacijų, kaip toliau tinkamai eksploatuoti įrenginį, apsaugant jį nuo neigiamo aplinkos poveikio, užtikrinant ilgesnį funkcionavimą. Servise teikiamos paslaugos pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu: kiekvienas darbas atliekamas kokybiškai, tačiau dirbtinai nepervertinamas, todėl klientas visada jaučiasi nugalėtojas ir išėjęs žino, kad bet kada sugrįžęs bus puikiai aptarnautas.
Atsakingas ir kruopštus generatorių remontas – tai ilgalaikio įrenginio naudojimo garantija!