Įsirengiant naują biurą ar remontuojant, atnaujinant senąjį ofisą laukia nemažai darbų. Vienas iš jų – parinkti tinkamiausius baldus, kurie būtų ne tik patogūs ir gražūs, bet ir praktiški bei ilgaamžiai. Paliūčio baldai siūlo rinktis iš kelių populiariausių šiandien variantų.

Komplektas „Texture Office“

Vienas geriausių pasirinkimų šiuolaikiniam biurui – tai baldai „Texture Office“. Baldus sudaro rašomasis stalas, kelios spintelės, išdėliojamos šalia stalo ir po juo bei didelė lentyna dokumentų aplankams laikyti su spintelėmis apačioje. Rašomasis stalas – universalus, didelis ir patogus, žmonės už jo sėdėti gali iš abiejų pusių. Jis puikiai tinka vadovų kabinete. Lentynos išrikiuojamos palei sieną, taigi neužima daug erdvės, yra talpios, kadangi išnaudoja didžiąją ploto dalį nuo grindų iki lubų. Gražiai atrodo ir tarpusavyje dera kontrastingos komplekto spalvos – natūrali šviesios medienos ir juoda.

Komplektas „Conference Office“

Jau vien pavadinimas išduoda, kad šis įmonės „Paliūčio baldai“ komplektas skirtas konferencijoms. Pagrindinė jo dalis – dailus ovalus stalas, prie kurio gali sutilpti iki 8-10 žmonių. Tai unikalus baldas, pagamintas iš dviejų kontrastingų spalvų – šviesios kreminės ir juodos. Šis stalas puikiai dera prie komplekto „Texture Office“, kad visi biuro baldai derėtų tarpusavyje, kad kontoroje būtų išlaikytas nuoseklus stilius.

Komplektas „Red Office“

Komplektą sudaro dideli įdomios formos rašomieji stalai, mažas konferencijų ar kavos stalelis su 4 kėdėmis bei lentyna knygoms su spintele apačioje. Po rašomaisiais stalais pastatomos mobilios spintelės su ratukais, kurias galima laikyti bet kurioje biuro vietoje. Komplektas pagamintas iš rudos spalvos medienos plokščių. Pavadinimas „Red Office“ išduoda, kad prie šių baldų labai dera raudonos spalvos biuro kėdės.

Komplektas „Grey Office“

Baldai „Grey Office“ puikiai tiks biuruose, kuriuose yra priimamasis. Tai tinkama vieta administratorei, registratorei dirbti. Komplektą sudaro didelis rašomasis stalas su lentynėle. Antrame plane – juodų medžio drožlių plokščių lentyna su uždaromis spintelėmis ir atviromis lentynėlėmis per vidurį, kuriose galima susidėti dokumentų aplankus. Šiame komplekte pilkos metalinės detalės derinamos su pilkos, juodos ir natūralios šviesios spalvų mediena.