tinklapiu kurimasInternete rasti profesionalumu pasižyminčius patikimus svetainių kūrėjus nėra sudėtinga, tačiau daug sudėtingiau rasti tokius, kurie pasiūlyti ir nelabai aukštas kainas. Svetainių kūrėjų teigimu, didelių sumų leisti nereikia tiems klientams, kurie kreipiasi su standartiniais poreikiais. Tai reiškia, kad tiems, kuriems reikia tik elementarios informacinės svetainės, nereikėtų galvoti, jog teks leisti tūkstančius eurų. Didžiausias sumas išleidžia tie klientai, kurie kreipiasi dėl unikalių projektų įgyvendinimo. Paprastai kalbant, jeigu jūs norite, kad specialistai sukurtų tokį tinklapį, kuris pasižymėtų išskirtinėmis funkcijomis, tai tuomet teks rinktis programuotojus, o nestandartinių svetainių kūrėjus. Štai programavimo paslaugos ir kainuos gerokai daugiau.

Puslapių kūrimas, specialistų teigimu, gali vykti kaskart kitaip. Pavyzdžiui, standartinių svetainių kūrimui dažniausiai naudojamos įprastos turinio valdymo sistemos, kurias reikia tik įrašyti pagal tam tikrus reikalavimus. Tačiau, jeigu kalba eina apie programavimą, tai čia kiekviena funkcija turi būti programuojama, todėl logiška, kad specialistai užtruks gerokai daugiau laiko. Viskas priklauso nuo kliento reikalavimų. Jeigu jis nori išskirtinės svetainės, kuri turėtų unikalias funkcijas, tai tuomet toks klientas ko gero išleis ne vieną šimtą ar tūkstantį eurų. Bet, jeigu jums reikia paprastos svetainės – galbūt apsieisite ir su vos keliomis dešimtimis. Puslapių kūrimo kainas kiekvienas specialistas nustato skirtingai, todėl nenustebkite, jeigu vieni dirbs brangiau, o kiti – kelis kartus pigiau.

Profesionalūs tinklapių kūrėjai taip pat akcentuoja, kad norintiems išleisti kuo mažesnes sumas, nevalia kreiptis į tuos tinklapių kūrėjus, kurie siūlo mažiausias kainas. Labiausiai akcentuojami tie, kurie ima vos kelis eurus už svetainės sukūrimą – tokias paslaugas rinktis yra labai rizikinga, nes tikėtina, kad tos svetainės turės nemažai saugumo spragų. Tuomet profesionalams teks taisyti tas saugumo spragas, o jums teks leisti pinigus iš naujo. Tad, rinkdamiesi tinklapių kūrėjų paslaugas, visuomet atsižvelkite į nustatytus paslaugų įkainius.

Bet kokios svetainės kūrimas dažniausia kainuoja nemažą sumą, tačiau ji dažniausiai didėja esant nestandartiniams poreikiams. Ieškantiems mažiausių kainų, tiesiog reikėtų suprasti, kad kiekvienoje srityje profesionalai dirba už atitinkamas kainas, o už kelis kartus mažesnius rinkos įkainius dirba nebent nepatyręs asmenys arba sukčiai.