Nereikia ir sakyti, jog bet kuri laboratorinė įranga yra nemenkų išlaidų reikalaujantis pirkinys, todėl labai svarbu rinktis atsakingai – taip, kad įsigyta įranga puikiai pateisintų lūkesčius bei poreikius. Laboratorinė įranga apima ir daug įvairių kategorijų, tad kiekvienos iš jų gaminiams gali būti taikomi ir vis kitokie reikalavimai. Viena iš kategorijų yra ir titratoriai ir šį kartą mūsų patarimai yra skirti tiems, kurie ir planuoja būtent tokio pobūdžio pirkinį. Tad ko svarbu nepamiršti?

Nors titratoriai – tik viena iš daugelio laboratorinės įrangos kategorijų, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jie taip pat skirstomi į įvairias grupes. Taigi, vienokio titratoriaus jums prireiks jei norėsite nustatyti pH, dar kitokio – jei jūsų tikslas yra sužinoti rūgštingumo rodiklius ir dar kitokio, jei jums svarbu išmatuoti šarmingumą. Dar kitokių titratorių prireiks, jei jūsų tikslas – išmatuoti sieros dioksidą ar Tartaro rūgštį.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šiandien jau galima įsigyti ir automatinių titratorių, kurie yra puikus pasirinkimas, kai reikia padidinto tikslumo bei atkartojamumo analizės, o taip pat – kai siekiama taupyti reagentų skaičių. Tačiau ir tai dar ne viskas – verta atminti, kad automatiniuose titratoriuose esantys dozavimo mechanizmai biuretės tūrį padalina į net 10000 žingsnių, o titrantai yra mikrolitrų eilės inkrementais. Taigi, šiose sistemose ekvivalentiniai taškai yra aptinkami elektrocheminiai metodais. Visa titravimo eiga yra ypač tiksliai preciziškai atvaizduojama titravimo kreivėje. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad darbas automatiniais titratoriais yra gerokai paprastesnis bei leidžia sutaupyti laiko. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šiandien šiuos gaminius galima įsigyti ir internetu. Tai –  geras pasirinkimas visiems, kurie nori rinktis iš ypač didelio prekių asortimento bei investuoti į lūkesčius galintį išpildyti gaminį. Tačiau ir tai dar ne viskas – pirkti internetu yra labai patogu, kadangi galima pasinaudoti greitąją paieška bei rūšiuoti gaminius pagal sau aktualius kriterijus. Na  ir, žinoma, internetu turėtų pirkti ir tie, kurie nori patraukliausių kainų – ypač patogu lyginti, kiek  tam tikras titratorius kainuoja vienoje ar kitoje internetinėje parduotuvėje.