tv onlineŠiuolaikinės technologijos ne tik kuria naujus produktus, tačiau ir tobulina tai kas mums buvo iki šiol įprasta. Pristatoma vis daugiau funkcijų ir galimybių, kurios palengvina mūsų gyvenimus, įskaitant ir televiziją, kuri daugeliui yra nepakeičiamas laisvalaikio praleidimo būdas. Šiuo metu mums vis dažniau minima tv online, tad trumpai pakalbėsime apie tai ir kodėl tai yra žingsnis į priekį mūsų kasdienybėje.

Kas tai?
Tv online – tai televizijos peržiūra įrenginyje, kuriame yra internetas. Norint žiūrėti mėgstamas televizijos programas nebereikia įsijungti televizoriaus, palydovų, kabelių ir kitos papildomos įrangos, tam dabar puikiai tinka kompiuteris turintis interneto ryšį. Tereikia pasirinkti patinkančius tv kanalus siūlantį portalą ir po kelių mygtukų paspaudimo jau galite žiūrėti televiziją.
Nuo paprastos televizijos tv online skiriasi pasiekiamu. Paprastos kabelinės laido į kompiuterį neįsikiši ir kituose įrenginiuose neperžiūrėsi. Tuo tarpu tv online pasiekiama iš daugiau įrenginių turinčių internetą, tad tv žiūrėjimui tinka ir planšetiniai kompiuteriai, ir išmanieji telefonai.

Patogu keliaujantiems
Kadangi tv online nėra pririšta prie televizoriaus jūsų namuose, o keliauja kartu su jumis, tai tampa išties patogiu technologiniu privalumu keliaujantiems ar tiesiog daug laiko praleidžiantiems kelyje, bet nenorintiems atsisakyti tv žiūrėjimo malonumo. Tiesiogines transliacijas galima žiūrėti savo išmaniajame telefone, kad ir sėdint autobuse ar traukinyje. Atidėtas tv programų žiūrėjimas taip pat parankus užimtiems žmonėms. Dažnai dominantis laida rodoma nepatogiu laiku, kuomet nėra galimybės žiūrėti tiesiogiai. Tačiau tv online portalai siūlo atidėtą programų žiūrėjimą iki 30 dienų.

Tv online taip pat teigiamai vertinama emigrantų. Nors daugelis emigruoja norėdami susikurti geresnį rytojų, tačiau noras grįžti į gimtinę yra stiprus ir daugelis jį kompensuoja stengdamiesi neatitrūkti nuo Lietuvos naujienų. Žiūrėti lietuviškas televizijas būnant keli tūkstančiai kilometrų nuo Lietuvos yra gan sudėtinga, tad tv online atsiradimas buvo išties džiugus. Dabar nesvarbu nuo to, kurioje geografinėje platumoje gyvename, galime žiūrėti lietuvišką televizija(pvz. Rodom.tv).

Taigi, apibendrinant galime teigti, jog tv online yra ilgai laukta naujovė, kuria džiaugiamasi vis labiau.