Universali formulė – kaip pasiekti puikių rezultatų paieškos sistemose

Universali formulė – kaip pasiekti puikių rezultatų paieškos sistemose

Pirmos pozicijos paieškos sistemose yra pačios svarbiausios. Visi siekiame jų, nes tik tada suformuojamas lankytojų srautas ir generuojamos pajamos.

Per daugelį metų dirbdamas svetainių optimizacijos srityje išbandžiau daug įvairiausių optimizacijos būdų. Naudojau tik leistinus SEO optimizacijos veiksmus. Vieni buvo našesni, kiti ne. Visada stengiamės dirbti taip, kad rezultatai būtų kuo geresni pagal įdėtą minimalų darbą. Juk tai ir yra produktyvumo formulė. Net ir šiandien dar yra daug svetainių savininkų, kurie ieško tos universalios formulės, kuri tiktų Jų svetainės optimizacijai. Po tiek bandymų galiu Jums drąsiai pranešti, kad aš ją atradau ir norėčiau pasidalinti su jumis: tai kokybiško turinio kūrimas ir reguliarus kėlimas į svetainę ar kitas svetaines.

Nepatyrę SEO specialistaiUniversali formulė – kaip pasiekti puikių rezultatų paieškos sistemose arba asmenys, patys atliekantys svetainės optimizaciją savo turimam puslapiui, bando atrasti pačia geriausią formulę ir ja naudotis sėkmingam darbui. O ji yra labai paprasta – kurkite skaitytojam įdomų, originalų, sudominantį, patrauklų akiai turinį ir Jūsų rezultatai paieškos sistemose bus puikūs.

Reikia duoti tai, ko nori paieškos sistemos

Mes bandome atspėti techniškai, kaip paieškos sistemos veikia, o jos bando identifikuoti, kuris turinys geresnis. Taip ir vyksta amžina kova dėl pozicijų, nes visi kovoja. Nekovokite su paieškos sistemomis, anksčiau ar vėliau jos vis tiek patobulės ir laimės prieš Jus. Duokite joms tai, ko jos ir nori – o jos nori tik kokybiško turinio ir nieko daugiau. Tai kodėl reikia tiek daug gilintis į Google darbo principus, jei anksčiau ar vėliau jie vis tiek pasikeis, nes bandys identifikuoti kitą, geresnį turinį. Kodėl reikia likti antriems ar būti išstumtiems, būtent Jūsų? Sukurkite geriausią turinį ir būsit garantuotas lyderis.

Kaip ir visur, kokybė visada laimi prieš kiekybę, nes niekam nėra įdomus kiekybiškas gyvenimas, visi pageidauja kokybės. Google nėra išimtis.