maudymosi kostiumelis moterims internetuRuošdamiesi šaltajam metų laikui, ieškomi dailių platų, šiltų striukių, stengdamiesi išlikti žavūs, patrauklūs, madingi. Na o vasaros neįsivaizduojame be stilingo ir seksualaus maudymosi kostiumėlio. Įsibėgėjus pavasariui, maudymosi kostiumeliai internetu tampa bene populiariausia preke, kurios trokšta ne tik įvairaus amžiaus merginos, moterys, bet ir jas nustebinti norintys įsimylėję vyrai.

Maudymosi tradicijos: nuo odą slepiančių apdarų iki seksualių bikinių

Mums visiems pažįstamas maudymosi kostiumelis, galima sakyti, visai nesenas išradimas. Prieš kelis šimtus metų žmonės vandens pramogomis mėgaudavosi visai kitaip apsirengę, o prieš tūkstantmetį net nesistengė prisidengti kūno nei menkiausia skiautele. Spalvingą maudymosi kostiumėlių istoriją galima sudėlioti į keletą etapų.

  1. Senovė. Senovės romėnai ir graikai labai mėgo įvairias vandens pramogas, jas jungdavo su pirčių malonumais. Istoriniai šaltiniai atskleidžia, kad tuomet žmonės maudydavosi nuogi, todėl buvo įprasta į maudynes ar į pirtį keliauti su tos pačios lyties asmenimis.
  2. Viduramžiai. Net iki XVIII amžiaus žmonės maudėsi apsivilkę didelius marškinius, o drąsesnieji – vis dar nuogi. Todėl XVIII amžiaus antroje pusėje nuogalių maudynės buvo oficialiai uždraustos įstatymais.
  3. XVIII a. – XIX a. Vid. Pirmieji bandymai pasigaminti specialius maudymuisi ir plaukimui tinkančius drabužius. Moterys šiems siuviniams pasitelkdavo flanelę arba vilną, tikėdamosi, kad iš tokių medžiagų pagaminti maudymukai sušlapę išliks nepermatomi ir toliau šildys kūną. Pirmieji maudymosi kostiumėliai buvo daugiasluoksniai: moterišką sudarė kelnytės, suknelė, su apačioje pritvirtintais akmenukais ir speciali kepuraitė, vadinama kyka. Vyrai pasirodydavo apsivilkę kelius siekiančius vilnonius triko.
  4. Po I-ojo pasaulinio karo suknelės gerokai sutrumpėjo, atsisakyta papildomų kelnių. Maudymosi drabužiais tapo neilgos suknelės, kurias kiekviename paplūdimyje esantis budėtojas patikrindavo: jeigu drabužis per trumpas, mergina būdavo išvaroma iš pliažo. Negana to, pernelyg seksualus maudymosi kostiumeliai atsipirkdavo ir pinigine bauda.

Norėdami net maudydamiesi išlikti patrauklūs vieni kitiems, žmonės nenustojo ieškoti maudymosi drabužių sprendimų ir vos po poros dešimtmečių tai pavyko.

 

Šiuolaikiški maudymosi kostiumėliai – pirmoje XX amžiaus pusėje

Mums beveik įprasti vientisi maudymosi kostiumeliai sukurti 1930-aisiais. Jie pradėti modeliuoti panašiai kaip korsetas: liemuo aptempiamas, suveržiamas, krūtinė šiek tiek pakeliama. Prie šio apdaro prisiuvami ir trumpi šortukai. Petnešėlės nebuvo reikalingos, nes moterys labiau mėgo degintis, o ne plaukioti.

Dar po dešimtmečio paplūdimiuose pasirodė ir pirmieji bikiniai, už kurių dėvėjimą moteris galėjo būti netgi suimta. Šie apdarai tobulėjo ir išliko iki mūsų dienų. Šiandien galime džiaugtis, kad turime maudymosi drabužius, su kuriais galime ne tik įdegti, bet ir plaukioti be jokio diskomforto.

Išsirinkti maudymosi kostiumėlį nelengva

Tobulėjant maudymosi kostiumėliams, smarkiai aktyvėjo ir jų pardavimai, gausėjo prekybos vietų. Šiandien maudymuisi skirtų drabužių galime rasti eiliniuose prekybos centruose, specializuotose parduotuvėse, užsakomi maudymukai internetu. Kad kiekvienas norintis įsigyti, gali peržvelgti gausybę spalvų, dizaino, kainų variantų ir išsirinkti optimaliausią variantą bei pasirinkti prekės gavimo būdą. Norintys daiktą turėti čia ir dabar, keliauja į parduotuves, ieškantys išskirtinio drabužio ir galintys palaukti, dažnai ieško maudymukų internete. Vis dėl to elektroninėje erdvėje galima rasti didžiausią įvairių drabužių pasirinkimą ir lengvai bei greitai išsirinkti idealiai Jums tinkantį modelį, kuris gali atkeliauti tiesiai į namus ar artimiausią pašto skyrių.

Be to, beveik visi maudymosi kostiumeliai internetu gali būti grąžinami atgal pardavėjui, keičiami, todėl neverta jaudintis jei prekė netiks ar nepatiks. Įsigyti maudymosi drabužių dar niekada nebuvo taip paprasta ir malonu!