veido odos pilingasŽmonės dažnai maišo, sąvokas veido valymas ir veido pilingas. Pastarasis kaip ir veido valymas yra higieninė veido procedūra. Tačiau pilingas nepasiekia tokių gilių odos sluoksnių. Ir vis tik, odos pilingas yra būtinas, nes kitu atveju teks arba itin dažnai lankytis veido valymo procedūrose, arba vaikščioti su papilkėjusiu ir neskaisčiu veidu. Atliekant veido pilingo procedūrą nuo veido pašalinamos negyvos ląstelės ir dėl to lengviau pasisavinamos kremų medžiagos, kurios maitina ir drėkina Jūsų odą.

Yra kelių rūšių pilingo priemonės

Riebiai ir mišriai odai skirtos mechaninės arba cheminės priemonės. Mechaniniuose šveitikliuose daug smulkių grūdelių, kurie sausina odą ir nuvalo negyvąsias odos daleles. O cheminiai šveitikliai tirpdo negyvų ląstelių sluoksnį. Šios priemonės netinka jautrios odos savininkėms, nes yra per stiprios. Tačiau jautrios ir sausos odos savininkėms taip pat yra išeitis. Tai fermentinės pilingo  priemonės. Tokio tipo šveitikliai valo veido odos poras ir suminkština negyvų ląstelių sluoksnį.

Kaip atlikti pilingą?

Riebios odos turėtojos pilingo procedūrą turėtų atlikti kartą per savaitę, o tos, kurių oda sausa užteks ir karto per mėnesį. Norite dar geresnių rezultatų? Prieš procedūrą būtinai palaikykite veidą garuose, tuomet Jūsų veido poros atsivers ir bus lengviau pašalinti negyvos odos likučius.   Prieš pilingo procedūrą rekomenduojama veidą palaikyti garuose, kad atsivertų odos poros. Užtepkite pilingą ant veido, masažuojamais judesiais įtrinkite į odą ir nuplaukite. Po procedūros patepkite veidą maitinančiu kremu.