Vestuviniai žiedai: metalą ir akmenis galime rinktis pagal įvairius kriterijus

vestuviniai ziedaiJei jaunavedžiai gali išsiversti be tam tikrų  šventinių elementų – pavyzdžiui, dvi dienas trunkančios puotos ar ugnies šou, tai be vestuvinių žiedų išsiversti – gerokai sunkiau. Renkantis vestuvinius žiedus yra būtina apsvarstyti labai daug įvairių dalykų, tačiau bene patys svarbiausi elementai – metalas, iš kurio pagamintas žiedas bei dekoro elementai  – akmenys. Paprastai, kuomet renkami vestuviniai žiedai bei svarstoma, kokį metalą ar dekoro elementus rinktis,  svarbiausiai kriterijais tampa spalva, kaina, metalo ilgaamžiškumas. Tačiau, ar pagalvojote apie tai, jog metalas ir akmenys gali būti pasirenkami ir pagal kitus, labai originalius kriterijus. Kokie jie? Apie tai sužinosite, jei perskaitysite šį tekstą iki pabaigos.

Pagal zodiako ženklą

Vienas iš kriterijų, apie kurį, galbūt iš jūsų daugelis net nesusimąsto, yra zodiako ženklai. Pasirodo, kiekvienam zodiako ženklui yra skirtas tam tikras metalas bei akmuo. Na, o tuo atveju, jei asmuo pasirenka papuošalą su jam tinkamu metalu ar akmeniu, pastarieji atskleidžia pačias geriausias, netgi gydomąsias savybes. Argi nebūtų puiku, jei jos jus lydėtų vestuvinių žiedų pavidalu?

Pagal akių spalvą

Kai kurie akmenys yra intensyvios, ryškios bei aiškios spalvos, pavyzdžiui, žalsvos, žalios, mėlynos, žydros ar melsvos? Ką jums primena ši gražių spalvų gama? Taip, tokių spalvų yra ir žmonių akys. Argi nebūtų puiku, jei jūsų vestuviniai žiedai žėrėtų tokios pats spalvos akmenimis, kokios yra ir jūsų akys?

Prisiviliokite laimę ir turtus

Ar žinote, kad tinkamai parinkti akmenys  gali ne tik atskleisti gydomąsias savybes, bet ir prišaukti laimę ir turtus? Kurie jaunavedžiai nenorėtų laimingo ir turtingo gyvenimo? Belieka tik pridurti, jog tinkamai parinkti vestuviniai žiedai gali garantuoti būtent tokį gyvenimą.

Pagal Feng shui

Vis daugiau ir daugiau žmonių gyvena pagal Feng shui rekomendacijas. Belieka tik pridurti, jog pagal jas galite išsirinkti ir vestuvinius  žiedus.

Pasirinkimas pagal visus 12 zodiako ženklų, akių spalvą, siekis prisivilioti laimę bei turtus, o galbūt pagal Feng shui rekomendaciją? Štai, kiek originalių kriterijų jūsų laukia, jei planuojate įsigyti vestuvinius žiedus.