Vestuviu dovanos

Vestuviu dovanosLinksmoji dalis: išpakuojame vestuvių dovanas

Tiems, kas tuokiasi, vestuviu dovanos tampa dar viena puikia šventės dalimi. Ir apskritai – šventė yra gera visais aspektais, jai pasibaigiant kaip didelė paguoda lieka ir dovanos. Mūsų vestuviu geriausios akimirkos jau praėjo, o į pošventinę kelionę vyksime tiktai už trijų dienų. Taigi, šiandien – ta didžioji bei labai maloni diena, kai išpakuojamos vestuviu dovanos.

Papuošalai

Paėmiau ir padariau tokį skirstymą, į kurį ir išsidėlioja tos dovanos. Norisi kažkokios tvarkos, todėl suskirsčiau viską į kelias kategorijas. Pirmoji yra papuošalai, mat vestuviu šventė tikriausiai daug kam atrodo susijusi su puošnumu, prabanga, taigi, nieko keisto, kad ir papuošalų čia nemažai visokiausių prireikia. Tiksliau – žmonėms atrodo, kad reikia juos dovanoti. Burbėti ir piktintis tikrai nenoriu, tik pripažinsiu, jog šiek tiek nustebau, kai namuose atsirado tiek daug puošnių daiktų, kuriuos nežinia nei, kur visus padėti, nei, kas juos iš tiesų nešios. Na, kaip ten bebūtų, tačiau manau, kad kiekvienas žmogus turi teisę dovanoti ir gauti tokius puošnius dalykus, kuriuos gavau aš. Man vestuviu dovanos vis tiek labai patinka, net jeigu jų kai kurių ir buvo šiek tiek per daug. Kokius papuošalus gavau? Visų pirma – interjerui. Tai savotiškai man primena kraitį, kurį senovėje turėdavo tėvai sukrauti vaikams, išleidžiant juos į gyvenimą. Tai čia randu labai daug įvairių puošnių staltiesių, užuolaidų, kurios, tiesa sakant, nelabai dera prie mūsų interjero… Kitos vestuviu dovanos labiau pritaikytos žmogaus asmeninei puošybai, todėl čia galima rasti ir visokių auskarų, žiedų, grandinėlių, apyrankių. Tai jau tikrai vestuviu dovanos jauniesiems, o ne jų namai. Na nenoriu pasirodyti stereotipiškai, tačiau pasijaučiu kaip kokia indų šeima iš Indijos, kur taip daug vieni kitiems žmonės dovanoja papuošalų, ir jais nuolatos dabinasi.

Virtuvės prekės

Malonu, kad kai kurių žmonių dovanu idejos taip puikiai sutapo su mano pamąstymais, ko mums, kaip jaunai šeimai, iš tiesų paskutiniu metu tikrai trūksta. Labai gerai, kad atsirado tokių, kurie tikrai pakankamai mus apipylė dovanomis, su kuriomis galima žygiuoti į gyvenimą ir į gaminimo laukus lengvai iškelta galva. Taigi, kur kas geriau už vestuviu dovanas pinigais man pasitarnavo toks dalykas, kaip puikus blenderis, gerų keramikinių peilių rinkinys, skirtingos plastikinės daržovių pjaustymo lentelės, taip pat stalo įrankiai, puodelių rinkiniai (kaip senais laikais), greitpuodis, kelios keptuvės, virtuvinės pirštinės ir netgi prijuostės. Tokios dovanos vestuviu proga pradžiugina ir jį, ir ją, nes visa tai leidžia su įkvėpimu vėliau eiti gaminti mums bendrų pietų ar vakarienių. Ai, tiesa, dar geros vestuviu dovanos jaunavedziams man pasirodė ir įvairių prieskonių rinkiniai.

Siūti daiktai

Žinoma, pasitaikė ir visokių medžiaginių dalykėlių. Pavyzdžiui, vien dėl to, kad šita mūsų šventė buvo tikra didelė, tai ir tų dovanų pavyko susirinkti tikrai įvairių. Man tikrai nė kiek nekeista, kad buvo net ir tokios vestuviu dovanos, kaip pagalvėlės. Juk labai miela gauti dailių pagalvėlių, kurias vėliau galėsime sumesti ant sofos.

Mūsų dovanos

Žinoma, nėra taip, kad tik mums visi viską nešė, o mes nieko niekam nedavėme. Taigi, gražios vestuviu dovanos sveciams man pasirodė simboliškos užrašų knygutės. Čia su vyru abu padirbėjom kūrybiškai ir meniškai. Todėl sugalvojome taip padaryti, taip ir padarėme: surišome rankų darbo gražias užrašų knygutes, ir kiekvienoje iš jų įrašėme po dailų palinkėjimą kiekvienam asmeniškai. Malonu prisiminti.