Vestuvių fotografo beieškant

Wedding_-_Image_1Planuojant vestuves viską pradėti reikia nuo dviejų dalyko – vietos puotai paieškų ir fotografo paieškos. Būtent pastarasis dalykas ko gero ir yra sunkiausiai įgyvendinimas. Norint rasti gerą fotografą už prieinamą kainą neretai tenka paieškomis užsiimti likus dar metams iki didžiosios šventės. Vestuvių fotografai graibstomi kaip kūčiukai prieš Kūčias.

Likus maždaug pusei metų iki šventės laisvų vestuvių fotografų gretos mažėja. Tačiau net ir tuomet galima rasti neblogai savo darbą išmanančių specialistų už prieinamą kainą. Sunkiausia būna tiems, kurie fotografo imasi ieškoti likus mėnesiui iki vestuvių. Tuomet dažniausiai tenka tenkintis kokiu nors studentu, kuris fotografuodamas prisiduria prie savo stipendijos arba užsidirba studentiškoms linksmybės. Žinoma, negalima sakyti, kad tokie fotografai yra nieko verti. Kartais ir tarp jų pasitaiko itin kūrybingų ir nuoširdžių žmonių. O ir fotografavimas tokiems žmonės dar nevirtęs rutina. Tačiau didelių vilčių į tokius fotografus dėti nereikėtų. Vis dėlto, dauguma jų tik mėgėjai.

Kad ir kaip bebūtų, net ir neradus fotografo visad galima rasti išeitį pačiam. Labai smagiai laiką praleisti galima viską fotografuojant vestuvių svečiams su momentiniais fotoaparatais. Momentinių fotoaparatų nuoma yra gana paplitęs dalykas, tad tokių dalykėlių tikrai nesunku rasti internete už mažą kainą.