Vienoje spintoje – keli chalatai

moteriskas chalatasSakoma kad pas tikrą moterį spintoje visada kabos net keli skirtingi moteriski chalatai. Vienos moterys su tuo sutiktų, nes kaip tik net keli chalatai moterims ir kabo pas jas, kitos sakyti priešingai – turiu tik vieną, ir vieno užtenkta. Iš tiesų, tokie posakiai išmintimi nespindi ir nežavi, tačiau praverti kokios moters spintos duris ir pažiūrėti, kokie moteriski chalatai ten iš tiesų kabo, visada įdomu. Tad su mumis savo drabužinės paslaptimis sutiko pasidalinti Svetlana, jos ir prašome parodyti, kokie chalatai moterims pas ją kabo.

Plonas vasarinis

Kadangi susitinkame tada, kai dar šilta, Svetlana su džiaugsmu rodo į savo vasarinį chalatą. „Man labiausiai patinka tokie plonyčiai vasariniai moteriski chalatai. Aš net nežinau, iš kokio audinio jis padarytas, atrodo, kaip plona vasarinė skarelė. Prieš tai turėjau rausvą medvilninį, kurį dėvėdavau vasarą. Paskui kažkas nutiko, ai, prisiminiau. Keliavome į Turkiją, ir dingo mano bagažas, beje,  niekada ir neatsirado. Gerai, kad buvo apdraustas. Tačiau visgi praradau chalatą, o buvome išsinuomoję gerą viešbutį, norėjosi jame smagiai pailsėti. Ten vis tiek ir baseinai, ir saunos, ir pirtys, na nevaikščiosi po visą pastatą taip beveik neapsirengus. Tad trumpas arba ilgas chalatas, koks nors  jis buvo būtinas. Žinote, kaip Turkijoje vasarą karšta – kai tik išlipi iš lėktuvo, tai negali patikėti, kad ten toks karštis. Tad pirmas dalykas, kurį padariau, ten nuskridusi, nusipirkau chalatą. Šiaip niekada neperku iš tų žmonių, kurie ten ant žemės prekiauja neaišku kuo. Bet pagalvojau – ai, ir tam žmogui bus diena geresnė, ir aš pati turėsiu man reikalingą daiktą. Be to, tikrai sužavėjo tie jų lengvučiai spalvoti medvilniniai chalatai ir dar gražesni kaip iš skarelės audinio.  Neatsispyriau, nusipirkau, bet paskui nė karto ir nesigailėjau“, – prisimena moteris.

Seksualus šilkinis

Kaip sako pati Svetlana, silkinis chalatas tikrai būtinas kiekvienai moteriai. „Na žinote, jeigu tu gyveni su vyru, tai turi turėti ir gražius apatinius, ir silkiniai chalatai gali būti net keli. Aš turiu vieną labai kokybišką, pirkau iš apatinių drabužių parduotuvės elektroninės, kur buvo parduodami tikrai kokybiški chalatai moterims internetu. Turiu jau kelis metus jį, galvoju, kad per Kalėdas gal padovanosiu dar vieną ir giminaitei. Tokie moteriški chalatai tikrai gali būti ir gera dovana. Maniškis yra žalsvos koralų spalvos, man ji labai graži, ir visas miegamasis tokios spalvos“, – sako Svetlana.

Šiltas žieminis

Kaip teigia moteris, žiemos Lietuvoje yra negailestingos, todėl reikia vieno ir žieminio. „Šalčio aš taip bijau, kad viską darau, kad tik nesušalčiau. Dėl to man svarbu ne kad chalatai moterims pigiau būtų, o kad tikrai geri jie būtų. Šitas žieminis yra mano šilčiausias turėtas chalatas. Pažiūrėkite jūs į jį – kaip gražiai medžiaga krenta, koks švelnus jis, koks pūkuotas, tiesiog norisi priglausti prie veido, prie širdies ir prie kūno. O jau antrus metus jį turiu,bet vis dar toks pats šiltas“, – sako moteris.

Gražus svečiams

Apžiūrėję spintą įdėmiau, pastebime, kad čia taip pat yra ir itin dailus medvilninis chalatas, kuris atrodo išvis kaip naujas. „Taip ir yra, jis tikrai beveik naujas. Ir dar vieną tokį turiu, tik kitoje spintoje kabo. Šiuos laikau svečiams. Kai kas nors pas mane nakvoja, noriu, kad jaustųsi gerai“, – šypsosi svetingoji Svetlana.