valgomojo kėdės

Universalios laikomos valgomojo kėdės, kurių kojų aukštis – 40–45 cm, o sėdynės plotis – 50–52 cm. Tokie modeliai patogūs beveik bet kokio ūgio ir sudėjimo žmonėms. Prie baro skaitiklio optimaliai tinka kėdės, kurių sėdynė yra 30 cm žemiau už ją Jei namuose yra vaikų, reikėtų atkreipti dėmesį į baldus su reguliuojamu aukščiu.

Virtuvės kėdės atlieka praktines ir estetines funkcijas: suteikia valgomojo zonos komfortą ir leidžia sukurti harmoningą ansamblį, kuris padaro interjerą jaukų ir stilingą. Kadangi virtuvės kėdes galite pasirinkti tik atsižvelgdami ne į vieną parametrą, o į savybių rinkinį, pakalbėkime apie pagrindinius.

Nuostabios atmosferos sukūrimas

Jeigu neturime daug laisvos vietos savo valgomajame, tai dar nereiškia, jog vertėtų paaukoti dizaino aspektą, juk čia pagrindinis tikslas – susikurti tokią nuostabią atmosferą kuria galėtume džiaugtis kiekvieną dieną.

Laimei internetinėse parduotuvėse galima rasti, kad ir visiškai nebrangių variantų pasižyminčių įprastine balta, juoda ir pilka spalvomis bei tokių prekių kurios turi ir kiek neįprastų sprendimų dizaino atžvilgiu.

Čia taip svarbu įvertinti ir tai kokį interjero stilių apskritai jūs kuriate savo namuose. Mėgstantiems klasiką labiau patiks prabanga pasižyminčios kėdės, tuo tarpu minimalizmas jau ko gero pareikalaus paprastesnių sprendimų kėdžių atžvilgiu.

Optimalus variantas už prieinamą kainą

Kitas svarbus įvertinti dalykas yra tai kiek mes galime sau leisti naujosioms valgomojo kėdėms. Jei kalba eina apie mažesnės apimties patalpas, tuomet tai iš dalies supaprastina mūsų pasirinkimą.

Belieka išsimatuoti kokių matmenų kėdės mums galėtų tikti labiausia ir pagal tai jau galime pradėti planuoti kiek biudžeto galėsime skirti.

Paprastai internetinėse parduotuvėse galima itin nebrangių variantų kuriuose net mažesnė kaina nereiškia, jog buvo paaukotas dizaino, kokybės ar praktiškumo aspektas. Svarbiausia – tiksliai žinoti ko ieškote ir tuomet nebus sutikti optimalų variantą už nedidelę kainą.

Patogumas ir praktiškumas

Turint nedidelį vietos kiekį valgomajame kiekvienas vietos centimetras yra svarbus. Juk ko gero norėsime užtikrinti, jog kiekvienas mūsų šeimos narys turi pakankamai vietos ir gali sedėti prie stalo patogiai ir ilgą laiką.

Praktiškumo atžvilgiu, internetinėse parduotuvėse galima rasti, kad ir nedidelių gabaritų variantų nepaaukojančių komforto, išvaizdos ir kitų aspektų. Tokiems kėdžių variantams taip pat dažnai nereikia išleisti itin didelės pinigų sumos.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog rasti universalų variantą bus tikrai sudėtingai, belieka pasižvalgyti po internetines parduotuves ir pamatysite, jog galima rasti tikrai puikių, nedidelių valgomojo kėdžių.

Apibendrinant

Straipsnyje trumpai aptarėme valgomojo kėdes ir tai kokius variantus geriausia rinktis. Savaime suprantama, jog turint nedaug vietos, pasirinkimo variantų gali ženkliai sumažėti, tačiau tinkamai įvertinus dizaino ir praktiškumo aspektus bus nesudėtinga surasti tai kas jums geriausia.

Straipsnis paruoštas minimalist-store.com pagalba.