Kokybė garantuota – Remmers

RemmersTiems, kurie užsiima statybomis – labai svarbu pasirinkti kokybišką ir aukštus reikalavimus sau keliantį gamintoją, jog būtų pasiektas kuo geresnis ir ilgaamžiškesnis rezultatas. Jeigu ieškote patikimo specialisto medienos apsaugos, grindų dangos ar hidroizoliacijos srityse – be abejonės geriausias pasirinkimas būtų Vokietijos gamintojas Remmers. Šiandien trumpai Jums pristatysime tris geriausius ir daugiausiai dėmesio vertus šio gamintojo produktus, kurie pravers tiek pradedančiajam tiek labiau patyrusiam meistrui.

Jeigu nežinote kas yra Remmers – norėtume pasakyti, tai jog šios kompanijos medžiagos buvo naudojamos restauruojant tokius pastatus kaip Šv. Onos bažnyčia, Kauno rotušė, Kauno rotušė, Klaipėdos Universitetas ir Valdovų rūmai. Tokie objektai tikriausiai tik dar labiau patvirtina, jog šis vokiečių prekinis ženklas – be abejonės yra itin aukštos kokybės. Taigi, o dabar susipažinkime su geriausiais Remmers produktais, kurie gali praversti ir Jūsų statybų aikštelėje.

Medienos dažai – Remmers HK Lasur

Vienas populiariausių Remmers produktų – medienos dažai HK Lasur. Tai produktas, kuris pasižymi sistemai būdingomis savybėmis. Šiems dažams būdingos visos impregnantų bei medienos gruntų savybės. Jeigu ketinate dažyti medines tvoras, vartus, sodo namą, pastoges ar pavėsinę – tai be abejonės puikus pasirinkimas. Vienas didžiausias šių medienos dažų privalumas – šie dažai netrūkinėja ir neatsilupa, o išdžiūvęs lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršių atsirasti pelėsiui ar dumbliams.

Verta paminėti ir tai, jog HK Lasur atitinka pačius aukščiausius kokybės standartus. Jeigu nuspręsite įsigyti šį Remmers produktą – galėsite pasirinkti iš būtent šiems dažams kurtos spalvų paletės, kurią taip pat sudaro ir specialių pilkų atspalvių paletė.

Remmers hidroizoliacija – Multi-Baudicht 2K

Dar vienas produktas į kurį vertėtų atkreipti dėmesį – teptinė elastinga hidroizoliacija Remmers Multi-Baudicht 2K. Tai dviejų komponentų hidroizoliacija be jokių tirpiklių, bitumo bei pasižyminti elastingumu ir visiškai netrūkinėjanti. Multi-Baudicht 2K – puikus aukštos kokybės produkto pavyzdys. Šis Remmers gaminys itin greitai džiūsta, taip pat yra atspari spaudimui bei UV spinduliams.

Jeigu ieškote produkcijos, kuri padėtų greitai užsandarinti statybines konstrukcijas, rezervuarus ar rūsius – tai bene geriausias pasirinkimas kokį galite rasti. Verta paminėti tai, jog Multi-Baudicht 2K galima papildomai uždažyti, o pats gaminys puikiai sukimba su visais mineraliniais paviršiais, medžiu ar metalu.

Vidaus medienos lazūra – Remmers Wohnraum-lasur

Ketinate užsiimti vidaus medienos dažymu? Remmers ir šioje srityje turi Jums ką pasiūlyti. Remmers Wohnraum-lasur dažai tinkamai visoms vidaus medienos rūšims – sienoms, luboms, baldams, laiptams ar parketui. Verta paminėti ir tai, jog šie itin aukštos kokybės vidaus medienos dažai yra tinkami naudoti ir dažant drėgnose patalpose.

Remmers Wohnraum-lasur pasižymi tokiomis savybėmis, jog jau po pirmojo sluoksnio apsaugo Jūsų medieną ir suteikia jai aksominį paviršių. Vertėtų žinoti ir tai jog ši lazūra yra skaidri, todėl išlieka matoma ir medienos struktūra.