Augindami vaikus neapseiname be pledų. Juo naudojames nuo vaiko kūdikystės ir didesnių, paauglių vaikų. Šilti pledai vaikams iš merino vilnos ir kitokių audinių daugiausia naudojami žiemą. Kokybiškas pasivaikščiojimas lauke neapseina be pledo užkloto. Galima užkloti vaiką vėžimėlyje arba važiuojant automobilyje apgaubti su pledu, tada jūsų vaikas jausis šiltai ir komfortiškai.

Kodėl žiemą reikia šiltų pledų ?

Žiemą reikia šiltų pledų vaikams, nes ne tik lauke, bet ir namuose oro tempertūra žemesnė. Naktį apkloto  vaiko miegas visada bus ramesnis, ilgesnis, nes pledas gerai palaiko šilumą yra antialergiškas, apsaugo jautrią vaiko odelę, sumažina perkaitinimo riziką. Ypač gerom sąvybėm pasižymi merino vilnos pledai nes jie yra lengvi, šilti, praktiški ir gerai dėvisi. Žiemą lauke vaikščiodami puikiai panaudosit pledą savo vaikui.

Iš ko gaminai pledai ?

Pledai pagaminti iš alpakų ir kuprenugarių vilnos, visom gerom, praktiškom savybėm neatsilieka nuo merino vilnos pledų sąvybių. Chemiškai audinys neapdorotas, nedažytas dėl to vaikui nesukelia alerginės reakcijos. Platus pledų pasirinkimas yra iš medvilnės, lino ir pusvilnonių audinių.

Kaip nusipirkti pledą vaikui ?

Norint pirkti pledą vaikui, pirmiausia reikia pagalvoti, kaip derinsit kambaryje, ar spalviniai tiks prie kambario sienų. Pledų išmatavimai buna skirtingi, pamatavę lovytės dydį išsirinksit sau tinkamą variantą. Pledų asortimentas platus, galima išsirinkti pigesnį ir brangesnį. Brangesnis bus iš natūralių pluoštų ir praktiškesnis.

Kur nusipirkti pledą ?

Pledą galima pirkti specializuotose parduotuvese arba interneto parduotuvėje. Čia jūs rasite įvairių dydžių skirtigų kainų, spalvų su įvairiais papuošimais. Parduotuvės pardavėjas visada jums padės ir patars. Pirkdami intenetinėje parduotuvėje visą asortimentą galėsit matyti elektroninėje erdvėje. Išsirinkit reikalingą prekę, padarykit užsakymą ir pledas bus pristatytas į jūsų namus. Sutaupysit laiką ir pinigus.