Gėlės dėžutėse atrodo ne tik ypač estetiškai, tačiau ir turi daug puikių privalumų, todėl nieko keista, kodėl jų populiarumas auga dienomis.  Visi, kurie nori savo artimuosius ar draugus pradžiuginti būtent tokiu pasirinkimu, puikiai žino, kad jų laukia net keli pasirinkimai: galima įsigyti jau paruoštas gėles dėžutėse arba pateikti individualų užsakymą. Abu pasirinkimai yra verti dėmesio, tačiau antrasis turi ypač puikių privalumų. Kaip tik juos ir skubame vardinti.

Pagal individualų užsakymą sukurtos rožės dėžutėse puikiai atitiks jūsų poreikius

Bene vienas svarbiausių argumentų, kodėl verta pateikti individualų užsakymą, yra tas, jog toks kūrinys kuo puikiausiai atitiks jūsų poreikius. Puokštės dydis, išvaizda, kaina – pateikus individualų užsakymą bus galima sukurti tokią produktą, kuris atitiks visus išvardintus kriterijus.

Pagal individualų užsakymą sukurtos gėlės dėžutėse atrodys taip, kaip norėtų dovanos gavėjas

Savaime suprantama, vienas svarbiausių dalykų, kurį norisi išpildyti yra tas, kad gėlės dėžutėse patiktų jų gavėjai. Jei  tokio sprendimo ieškote tarp jau paruoštų puokščių, lūkesčius išpildyti gali būti sunku, tačiau situacija bus visai kitokia tuomet, jei pateiksite individualų užsakymą. Jums tereikia sužinoti, kokios gėlės dėžutėse  patiktų jų gavėju ir tai išpildyti.

Gėlių šviežumo garantija

Pasirinkimas pateikti individualų užsakymą turi ir dar vieną puikų privalumą. Jei rinksitės jau pagamintą puokštę, tokiu atveju nespėsite išnaudoti maksimalaus gėlių tarnavimo laiko, tuo tarpu, jei ji bus pagaminama pagal individualų užsakymą, puokštė bus kuriama tik atidavimo dieną. Tai garantuoja, jog grožiu galėsite mėgautis maksimalų laiką. Net gėlių pristatymas Telšiuose nebus tikras iššūkis.

Jei vis dar kyla klausimų, kurį iš šių dviejų variantų verta rinktis, akivaizdu, kad antrasis variantas yra pats geriausias, kadangi turi puikių privalumų. Jis garantuoja, kad rezultatas jums patiks bei pateisins gavėjo lūkesčius, o gėlėmis bus galima džiaugtis maksimalų laiko tarpą.

Na, o norintys pateikti individualų užsakymą, turi prisiminti dar keletą svarbių dalykų. Bus puiku, jei vykdami į gėlių saloną žinosite, kokių gėlių dėžutėse pageidaujate. Dar vienas svarbus aspektas – neturintys laiko, visada gali rinktis užsakymą nuotoliniu būdu.