BatutaiJūsų vaikas labai mėgsta šokinėti ant batuto, tačiau jūs neturite galimybės dažnai nuvežti atžalos į pramogų centrą, kur būtų galima  smagiai leisti laiką šokinėjant ant jo, o jūsų finansai šiuo metu neleidžia įsigyti šios prekės ir mokėti už ją pilnos kainos? Liūdėti neverta, kadangi yra keletas išeičių iš šios situacijos.

Kokybiški batutai kainuoja išties nemažai – tai tikra teisybė ir šis faktas dažnai išgąsdina tėvus, tačiau pasinaudoję šiomis gudrybėmis savo mažuosius galėsite pradžiuginti puikia staigmena.

Vienas paprasčiausių būdų kaip tai padaryti – tai batuto pirkimas išpardavimo metu. Ne paslaptis, jog batutai, kaip ir kitos prekės, per išpardavimą kainuoja mažiau. Jei norite savo vaikui jį nupirkti, nepatingėkite sužinoti, kur organizuojami šios prekės išpardavimai, na, o kad paieška duotų dar geresnių rezultatų, į ją įtraukite kuo daugiau žmonių.

Tiems, kurių finansai yra riboti, verta atminti ir tai, jog batutai vėsiuoju metu laiku kainuoja šiek pigiau nei vasarą. Nesunku suprasti, kodėl taip yra: vasaros metu batutų nuperkama daugiau, tad jų kainos o kyla, o orams vėstant – sulaukiama atvirkštinio proceso, taigi, jei norite išleisti mažiau pinigų šiam pirkiniui, nepraleiskite progos pasinaudoti šia galimybe.

Norintiems už batutą mokėti mažiau, verta prisiminti ir pirkimo internetu privalumus. Vienas pagrindinių pirkimo internetu privalumų yra tas, jog prekės kainuoja kur kas mažiau, o batutai – tai pat ne išimtis. Taigi, jei planuojate pirkti batutą. Pasidomėkite šios prekės kainomis ne įprastose, o internetinėse parduotuvėse.

Na, o jei šie būdai dėl vienokių ar kitokių priežasčių jums netinka, atminkite, jog yra ir dar viena išeitis. Galbūt turite puikius kaimynus, kurių vaikai panašaus amžiaus kaip ir jūsų ir taip pat dievina batutus? Tokiu atveju, pasitarkite su kaimynais ir pasiūlykite jiems štai tokią idėją: pirkite batutą per pusę. Tokiu būdų vienu šūviu nušausite netgi du zuikius: už batutą teks mokėti perpus mažiau, o jūsų vaikams kartu su kaimynų vaikams šėlti ant jo bus kur kas smagiau. Argi ne puikus sprendimas?