Prezervatyvai

prezervatyvaiPrezervatyvai – būkime saugūs sekso metu

Niekam nėra paslaptis, jog lytinių aktų metu plintančios ligos – vis dažnesnis atvejis, kalbant apie žmonių susirgimus. Jeigu, tarkime, Europoje, rodikliai dar nėra tokie „ryškūs“, Pietų Amerikoje bei Afrikoje skaičiai – milžiniški. Dėl šių priežasčių šiandieną ir norėčiau pašnekėti apie tai, kodėl prezervatyvai suteikia žmonėms saugumą, kodėl šiomis priemonėmis privalu naudotis.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog prezervatyvai žmonėms, iš esmės, gali būti naudingi dvejopai: prezervatyvai apsaugo nuo lytiniais keliais plintančių ligų bei „blokuoja“ galimą neštumą. Būtent antroji „opcija“, jeigu galėčiau taip išsireikšti, privalo būti toleruojama ir populiarinama – praktiškai neabejoju, jog nei vienas jaunuolis nenorėtų tik ką baigus mokyklą užsikrauti „naštą“ ant pečių – prezervatyvai, kaip minėjau, gali padėti to išvengti.

Grįžkime prie pagrindinės straipsnio temos – kodėl prezervatyvai suteikia žmonėms saugumą bei kodėl šiomis priemonėmis privalu naudotis? Iš tiesų, šiais laikais žmonės tapo pakankamai lengvabūdiški – užtenka savaitgalio vakarą nukeliauti į naktinį klubą, pakankamai išgerti alkoholinių gėrimų ir, tikėtina, jog naktis bus, kaip sakoma, su laiminga pabaiga. Suprantama, jog jūs priešingos lyties atstovo ar atstovės asmeniškai nepažinosite, todėl prezervatyvai galės padėti apsisaugoti nuo galimų problemų – kas čia žino, galbūt jūsų vakaro partneris nešioja tam tikrą virusą. Šios minėtosios apsisaugojimo priemonės – vienos iš elementariausių bei pigiausių, tačiau savo darbą atlieka puikiai.

Tiesą sakant, džiaugiuosi, kuomet į mūsų šalies mokyklas susirenka tam tikri savo srities specialistai ir apšviečia jaunuolius šia tema. Prezervatyvai, kaip apsisaugojimo priemonė, yra visiškai saugi ir visai nekenkia mūsų organizmui – lyginant su kontraceptinėmis tabletėmis, manyčiau, pakankamai aišku, kurią pusę turėtume palaikyti.

Kad ir kaip ten bebūtų, nereikėtų pamiršti, jog ši prezervatyvas ne visuomet gali padėti jums apsisaugoti, ypač, jeigu kalbėsime apie galimą nėštumą. Šiais laikais yra kuriamos įvairiausios priemonės, kurios leistų ne tik apsisaugoti, tačiau ir patirti maksimalų pasitenkinimą – siūlyčiau geriau imti tas, kurios yra pripažintos ir labiausiai vertinamos liaudies – bent galėsite būti tikri, jog lytinis aktas nesibaigs devynių mėnesių „kelione“.