Profesionali kosmetika

Kokias klaidas dažniausiai darome besidažydamos?

Viena vertus, profesionali kosmetika suteikia galimybę sukurti išskirtinį makiažą, idealiai tinkantį jūsų veido bruožams ir dėvimam garderobui. Kita vertus, juk yra sakoma – blogam šokėjui ir kiaušiniai trukdo. Ši drastiška frazė reiškia, jog kartais nėra būtina profesionali priemonė, jeigu ja naudojasi tikras srities specialistas. Ir, priešingai, kartais net ir pati geriausia kosmetika, atsidūrusi nemokšos rankose, gali visiškai sugadinti visus įmanomus gražaus veido variantus. Tad dalijamės pasaulio patirtimi – kokias didžiausias klaidas daro moterys arba net vyrai, kai į pagalbą pasitelkiama profesionali kosmetika?

Pudros problemos

Visų pirma, daug kas maišo, kas iš tiesų yra pudra, kas yra makiažo pagrindas, o kas – teisiog skaistalai. Tai pati kardinaliausia klaida, užtikrinanti, jog, ją padarius, nebepadės jokia kita profesionali priemonė, ir jūsų makiažas bus vis tiek sugadintas. Ką jums reikėtų daryti? Jums reikėtų išsiaiškinti, kas tai per kosmetika, kurią jūs turite, ir kur gi ji turėtų būti apskritai naudojama?

Jeigu turite makiažo pagrindą – puiku. Jo eilė ir turėtų būti pirmoji, tačiau, vėlgi – jeigu veido oda labai jautri arba sauas, pirma reikėtų dėti atitinkamai pritaikytą prei veido odos kremą. Ši kosmetika vyrams irgi yra svarbi, nes joks vaikinas ar vyras nebus laikomas dendžiu, jeigu tiesiog prisilaikys normalių higienos taisyklių bei naudos puikų veido kremą ir makiažo pagrindą.

Makiažo pagrindas suteikia spalvos intensyvumą, tačiau tai nėra ta priemonė, kuri labai idealiai dengtų visus odos nelygumus. Todėl svarbu žinoti, kad makiažo pagrindo naudojimas vietoje pudros, taip pat yra didelė klaida, kurią galima atlikti net ir naudojant profesionali kosmetika. Visazistams ir makiažo specialistams nereikia net sakyti, jog ant makiažo pagrindo derėtų dėti pasirinktos tekstūros ir atspalvio tono pudrą.

Labai daug problemų yra prisidaroma, kai pasirenkama bloga pudros spalva. PAvyzdžiui, jeigu veido kaip ir kaklo oda yra skaisti, šviesi, o renkamės tamsią pudrą – mes patys sau paspendžiame spąstus, iš kurių neišgelbės jokia profesionali kosmetika pigiau.  Svarbu nepasirinkti nei per tamsios, nei per šviesios pudros. Ją galima pabandyti iš pradžių ant riešo, kurio oda yra tinkama būti kaip pakaitalo veido odai.

Akių dažymo specifika

Kita labai svarbi klaida, kai yra naudojama profesionali dekoratyvine kosmetika, daroma dažant akis. Ji atsitinka kai sumaišomas eiliškumas ir pirmiausia, pavyzdžiui uždedamas tušas, tada pudra aplink akis, tada kažkodėl dar ir veido kremas, ir tada, tarime, ant pabaigos akių apvadai ir tik galų gale ž šešėliai. Ne, ųita tvarka yra atbula, ir tik visiški nemokšos, norintys atrodyti kaip klounai gali leisti sau ant veido tepti makiažą tokiu eiliškumu. Apskritai, profesionali kosmetika makiazui reikalinga tik tada, kai mokama ja tinkamai naudotis.

Kad būtų aiškiau, pateikiame teisingą tvarką, kuria profesionali kosmetika ir turėtų atsidurti ant jūsų veido bei akių srities. Visų pirma, yra dedamas kremas. Tada, kai jis šiek tiek įsigeria, ir akių vokai tampa nebe tokie slidūs, yra dedamas makiažo pagrindas arba pudra – nesvarbu kuris, bet tik vienas ingridientas, kad ir kokia profesionali kosmetika gyvuoja jūsų kosmetinėje piniginėje.

Tada, kai pudra nudžiūva, kuri, beje turi būti šiek tiek šviesesnės spalvos nei ant kitų veido sričių, tada yra dedami šešėliai. Gražiai ir kruopščiai jie tepami, geriausia, jeigu tai būtų profesionali kosmetika, nes tik taip žinosite, kad ji tuojau pat nenubyrės. Tada dedami pravadai, akių pieštukas ir tik pabaigoje – blakstienų tušas. Argi kas gali būti lengviau?