Ne paslaptis, kad vestuvės yra viena svarbiausių švenčių. Kasmet įvyksta tūkstančiai tokio pobūdžio vestuvių ir tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad ši šventė – visada tokia pat. Iš tiesų, kiekvienos vestuvės yra unikalios ir ypatingos. Ir, žinoma, skirtingos. Na, o, tai, kad kiekviena tokio pobūdžio šventė yra skirtinga lemia daugybė įvairių faktorių, ne išimtis yra ir metų laikas. Štai, pavyzdžiui, skirtumų, tarp vasarą ir tarp žiemą organizuojamų vestuvių, yra ypač daug. Taigi, pabandykime apžvelgti esminius.

Apranga

Kalbant apie aprangą, skirtą vestuvėms vasarą ir skirtą vestuvėms žiemą, tikrai būtų galima išvardinti ne vieną skirtumą. Štai, pavyzdžiui, vasarai skirtos vestuvinės suknelės gali būti pačios ploniausios, trumpiausios, atvira nugara. Tuo tarpu atėjus šaltajam metų laikui, galima rinktis uždaras, ilgų rankovių sukneles, pasiūtas iš  storesnio audinio. Tačiau tai – dar ne visi skirtumai, kuriuos galima pastebėti, kalbant apie vestuves vasarą bei žiemą. Verta prisiminti ir kojines bei pėdkelnes: jei šiltuoju metu laiku pravers kojinės, tai, rengiant vestuves žiemą, vertėtų pagalvoti apie pėdkelnes. Dar vienas skirtumas – jei vestuves rengiate žiemą, tai šiltas bolero, paltas, švarkas ar kaliniai yra tiesiog būtini. Skirtumų netrūksta ir tuo atveju, kai kalbame apie avalynę: vienokių batelių prireiks neigiant šventę  vasarą, ir kitokių – žiemą.

Pasirinkimas

Ne paslaptis, kad vestuvės tikrai negali įvykti be tam tikrų paslaugų, pavyzdžiui, maitinimo, apgyvendinimo, pervežimo ar dekoravimo. Tačiau taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad žiemą šių paslaugų pasirinkimas yra šiek tiek mažesnis. Kita vertus, nors pasirinkimas yra mažesnis, ne paslaptis, kad vestuvių įvyksta taip pat mažiau, tad dažniausiai šias paslauga teikiančių įmonių užimtumas taip pat yra žemesnis.

Kainos

Norėdami kuo geriau suprasti, kokie skirtumai laukia rengiant vestuvės vasarą ir, kokie – žiemą, vertėtų pakalbėti ir apie kainas. Ne paslaptis, kad atėjus žiemai, dalies paslaugų, be kurių neįsivaizduojamos vestuvės, kainos yra  šiek tiek mažesnės.

Taigi, vestuvės žiemą ir vestuvės vasarą, tikrai neatsiejamos nuo daugybės skirtumų. Na, o pažintis su jais, tikrai padės jums nuspręsti, kuriam  metų laikui teikti pirmenybę.