Garažas paprastai yra paskutinis kambarys jūsų namuose, kuriam reikalinga pertvarką. Vis dėlto turėdami gražų garažą galite pagerinti savo namų išvaizdą ir suteikti pridėtinę vertę. Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos žmonės pastebi garaže, yra grindys. Su gražia garažo grindų danga iškyla erdvė, kas aktualu mažiems garažams. Jei norėtumėte perdaryti garažo grindis, aparkime trijų tipų garažo grindų tipus, kuriuos norėsite apsvarstyti.

Vinilo grindys. Vinilo grindys tampa populiaria garažų tendencija. Jie pagaminti iš 100% gryno vinilo ir yra įvairių tipų ir dizaino. Vinilo grindys yra 100% atsparios vandeniui, todėl šaltuoju žiemos metu plauti automobilį garaže nėra problema! Jis taip pat atsparus stiprioms cheminėms medžiagoms, todėl puikiai tinka garažams, kurie mato daug vandens druskų ir alyvų išsiliejimų. Tiesiog nepamirškite, kad jūsų garažas turi būti kontroliuojamas temperatūros arba bent jau pritvirtintas, kad jis šiek tiek apsaugotų nuo elementų. Per aukšta temperatūra bet kuriuo atveju gali pakenkti jūsų naujoms vinilo grindims.

Epoksidinės grindys. Epoksidinės grindys yra populiarus variantas garažuose, kurie naudojami transporto priemonėms laikyti ar vykdyti rimtus pastatų projektus. Šios grindys naudojamos jūsų grindims padengti ir atrodyti gražiau nei betono plokštė. Epoksidinės grindys atsparios dėmėms, atsirandančioms iš aliejaus, vandens ir stiprių chemikalų. Betonas dažnai turi trūkumų. O epoksidinės grindys, nors atrodo panašaus pricipo, tačiau jas galima lengvai pataisyti. Jas lengva valyti, todėl idealiai tinka garažui, kuriame niekada nėra nešvarumų, vandens ir dulkių.

Laminato grindys. Jei nestatote automobilio garaže ir naudojate jį kaip lengvą darbo vietą ar gyvenamąją zoną, laminuotos grindys yra geras pasirinkimas. Šio tipo grindys yra patvarios nuo nuleistų įrankių įbrėžimų, įbrėžimų, atsirandančių dėl judėjimo saugojimo sistemose, ir kitų pagrindinių susidėvėjimų. Tai taip pat puikiai atrodo! Norint pasiekti optimalų patvarumą, rekomenduojame naudoti komercinės klasės laminuotas grindis.